رئیس هیئت مدیره مجمع خیرین تامین سلامت استان فارس گفت: ضرورت دارد مسئولان در قوانین بازنگری ویژه ای داشته باشند تا مشکلات و موانع موجود بر سر راه خیرین در ادارات دولتی کاهش یابد.


به گزارش  تسنیم ، آیت الله سیدعلی اصغر دستغیب بعدازظهر امروز در در هفدهمین اجلاس سالانه مجمع خیرین اظهار داشت: استان فارس جریان ساز امور خیر در کشور شده و به همین منظور توجه به کار خیر و مشارکت افراد باید بیش از پیش مورد توجه مسئولان قرار بگیرد.
نماینده مردم استان فارس در مجلس خبرگان رهبری افزود: تمام فعالیت هایی که امروز توسط نیک اندیشان عرصه سلامت در حال انجام است از مجمع خیرین تامین سلامت استان فارس نشات می گیرد.
محمود تابنده، رئیس هیئت مدیره مجمع خیرین تامین سلامت استان فارس نیز گفت: مجمع خیرین تامین سلامت استان فارس با همت نیکوکاران قادر به رفع مشکلات عظیم درمانی در جامعه شده است.
وی با تاکید بر اینکه ضرورت دارد مسئولان در قوانین بازنگری ویژه ای داشته باشند تامشکلات و موانع موجود بر سر راه خیرین در ادارات دولتی کاهش یابد گفت: مجمع خیرین وسیله ای در دست دولت است که با تعیین اولویت ها می تواند در ارائه خدمات به مردم با دولت همکاری داشته باشد.
همدان| خیران سلامت در ساخت مرکز جامع سرطان ورود کنند 
یزد| فعالیت های خیران سلامت در حوزه پژوهش و آموزش افزایش یابد 
یزد| فعالیت مجمع خیران سلامت به سمت پیشگیری هدایت شود 
تابنده بیان کرد: دولت و مسئولان باید مسیر را برای به ثمر رسیدن امور خیر هموار سازند تا خیرین بدون برخورد با موانع و مشکلات بتوانند به مردم و جامعه خدمت کنند.
وی به ارائه بسته تشویقی از سوی دستگاه های دولتی برای خیرین اشاره کرد و گفت: نیاز جامعه بر این است که با حمایت از خیرین و مساعدت از سوی نیک اندیشان بسیاری از مشکلات کاهش یابد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *