به گزارش  روابط عمومی مجمع خیرین سلامت کشور، محمود حسینی اظهار کرد: خیرین در زمینه تعهدات خود پیرامون پروژه های سلامت محور خراسان جنوبی بسیار متعهدانه عمل کردند ولی برخی از پروژه ها به دلایلی برای افتتاح با مشکل رو به رو است.

مدیرعامل مجمع خیرین سلامت خراسان جنوبی بیان کرد: به واسطه فراهم نبودن برخی زیر ساخت ها چون برق و عدم تعهد دانشگاه علوم پزشکی و استانداری به سهم مشارکتی شان ۱۰ پروژه سلامت محور علی رغم اجرای تعهد خیرین هنوز افتتاح نشده است.

حسینی با اشاره به اینکه سهم خیرین در این پروژه ها حدود ۵۰ درصد بوده است، ادامه داد: بیشتر این پروژه ها مرکز خدمات جامع سلامت بوده است و در حال حاضر نیز دو پروژه در درمیان نیز آماده افتتاح است.

وی گفت: با همکاری یک ایران خیر ساکن در خارج از کشور دو پروژه سلامت محور را در قائن کلنگ زنی کرده ایم؛ افزود: یک پروژه مرکز جامع خدمات سلامت در نیمبلوک در ۵۳۵ متر مربع و یک پروژه دیگر نیز در شهر قائن با ۵۰۰ متر مربع است.

مدیرعامل مجمع خیرین سلامت خراسان جنوبی بیان کرد: سهم این خیر نیکوکار در این دو پروژه حدود یک و نیم میلیارد تومان است که امیدواریم در ارتقا بخش سلامت شهرستان قائن مؤثر باشد.

حسینی با اشاره به اینکه بسیاری از ایرانیان خارج از کشور دل در گرو سرزمین خود داشته و در راستای گره گشایی از مشکلات گام برمی دارند، ادامه داد: سال گذشته مجمع خیرین سلامت خراسان جنوبی ۵-۶ خیر ایرانی ساکن خارج از کشور را جذب کرد.

وی یادآور شد: این خیرین حدود دو میلیارد تومان در ساخت پروژه های سلامت محور خراسان جنوبی کمک کردند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *