خیرین 10 هزار میلیارد ریال در حوزه سلامت مشاركت می كنند

معاون مشارکت‌های مردمی مجمع خیرین سلامت کشور از تشکیل شورای خبرنگاران خیر سلامت در مجمع خیرین سلامت خبر داد.

 
 
به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین سلامت کشور،  سید محمد طباطبایی  معاون مشارکت‌های مردم در رسانه مجمع خیرین سلامت در نشست خبری که در ساختمان مرکزی این مجمع برگزار شد، اظهار کرد: با وجود تمام برنامه‌ریزی‌های انجام شده به وسیله کشورهای غربی و دشمنان، ظلم ماندگار نیست و بالاخره در آینده‌ای نزدیک مردم فلسطین به سرزمین‌های خودشان برمی‌گردند.

راه‌اندازی شورای خبرنگاری  خیرین سلامت

معاون مشارکت‌های مردمی و رسانه مجمع خیرین سلامت ادامه داد: به زودی شورای خبرنگاری  خیرین سلامت راه‌اندازی می‌شود تا خبرنگاران بتوانند به مردم نیازمند در حد توان خود کمک کنند زیرا معتقدم که حمایت از نیازمندان فقط حمایت مالی نیست.

طباطبایی با اشاره به اینکه مجمع خیرین سلامت در موضوع  سبک زندگی از یکسال پیش ورود پیدا کرده است، افزود: اگر سبک زندگی مردم کشورمان اصلاح شود  هزینه‌های درمانی کاهش پیدا می‌کند و خوشبختانه باید بگویم که مجمع خیرین سلامت در خط مقدم فعالیت‌های مربوط به کمپین فشار خون است به طوری که قبل از اعلام وزارت بهداشت در این زمینه فعالیت‌های خوبی انجام داده است.

وی با اشاره به اینکه یکی از اقدامات مجمع خیرین سلامت در زمینه غربالگری سرطان است، تأکید کرد: با حضور مشارکت‌های زنان اقدامات خوبی در زمینه غربالگری و پیشگیری از سرطان انجام شده است و در این راستا آموزش‌های لازم در مساجد و مراکز عمومی شهرهای همدان، مشهد و اصفهان به وسیله خیرین سلامت صورت گرفته است.

زنان خیر متولی تأمین بسته‌های مواد غذایی برای بیماران هستند

معاون مشارکت‌های مردم در رسانه مجمع خیرین سلامت با اشاره به اینکه زنان خیر متولی تأمین بسته‌های مواد غذایی برای بیماران هستند، بیان کرد: هزینه دو پروژه که اخیرا در کاشان احداث شده است به وسیله زنان خیر تقبل شده است، همچنین  هزینه مرکز جامعه سرطان مادران و پایگاه سلامت شهید بهشتی به وسیله زنان خیر تأمین شده است.

طباطبایی با بیان اینکه در شهرستان گراش دستگاه رادیوتراپی راه اندازی شده است ، ادامه داد:درمانگاه تخصصی مولی الموحدین با مشارکت عام بعد از ماه مبارک رمضان افتتاح می شود و این درمانگاه در کنار بیمارستان امیرالمؤمنین(ع) قرار دارد.

وی گفت: یکی از موضوعات مهم مجمع خیرین  سلامت بخش پژوهش و پیشگیری است زیرا پیشگیری از بیماری‌ها و پژوهش در زمینه سبک زندگی خوب می تواند تعداد تخت‌های بیمارستان کشور را کم کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *