مدیر عامل مجمع خیرین سلامت کردستان گفت: در سال گذشته خیران در این استان ۵۲ میلیارد و ۲۰۹ میلیون ریال به حوزه سلامت کمک کردند.

 به گزارش   روابط عمومی مجمع خیرین سلامت کشور ، مهدی علی مسیمر اظهار داشت:  در سال گذشته خیران در این استان ۵۲ میلیارد و ۲۰۹ میلیون ریال به حوزه سلامت کمک کردند.    
مسیمر افزود: مبلغ سه میلیارد و ۴۸۷ میلیون ریال از این میزان در زمینه تجهیزات پزشکی و ۴۲ میلیون و ۴۲۶ میلیون و ۱۲۰ هزار ریال نیز در زمینه غیرپزشکی بوده است.

وی میزان کمک‌های نقدی خیران به بخش سلامت استان در سال گذشته را ۲۰۵ میلیون ریال اعلام کرد و گفت: همچنین در این مدت ۴۹۴ متر مربع زمین به ارزش ۲ میلیارد و ۱۳۷ میلیون ریال به بخش سلامت از سوی نیک اندیشان اهدا شد.

مدیرعامل مجمع خیرین سلامت کردستان افزود: ۴۲ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال وجوه امانی و کمک به تکمیل ۱۱ پروژه عمرانی به مبلغ ۴۷ میلیارد و ۸۴۹ میلیون ریال از دیگر کمک‌های خیران به بخش سلامت استان در سال گذشته بود.

وی با بیان اینکه مجمع خیرین سلامت استان سال ۸۸ راه اندازی شد، گفت: در مجموع از زمان تاسیس تاکنون یک هزار و ۲۵۰ خیر کمک‌های خود را به بخش سلامت استان اهدا کردند که اکثر این افراد بومی و تعدادی نیز خیرین سایر استان‌های کشور بوده اند.

مسیمر به اهداف مجمع اشاره کرد و افزود: توسعه و ترویج مشارکت خیرین در کمک به کاهش آلام دردمندان جامعه از طریق تامین منابع و امکانات مورد نیاز بخش سلامت از جمله اهداف راه اندازی این مجمع است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *