احداث بیمارستان ویژه بانوان از نیازهای استان فارس است

مدیرعامل مجمع خیرین سلامت فارس احداث بیمارستان ویژه بانوان وبیمارستان تخصصی چشم پزشکی را از نیازهای استان اعلام کرد.


علی اکبر رامجردی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز ، اظهارداشت: مجمع خیرین تامین سلامت فارس نه تنها در امر ساخت وساز مراکز درمانی وزارت بهداشت را حمایت می کند بلکه توانسته در بخش های مختلف مرتبط با سلامت و دانشجویی دریچه تازه ای از حمایت های خود را در جامعه بگشاید و امروز تعداد خیرین به پنج هزار نیک اندیش در حوزه تامین سلامت افزایش یافته است.
وی با بیان اینکه از ابتدای امر تاکنون خیرین استان فارس از سویمجمع خیرین فارس توانسته اند 18 بیمارستان و 2500 تخت درمانی را به نیازمندان اهدا کنند افزود: در این 17 سال اعضا مجمع خیرین تامین سلامت فارس 137 میلیارد تومان در قالب تفاهم نامه در استان متعهد شده و پرداخت کرده اند.
رامجردی بیان کرد: مجمع خیرین تأمین سلامت فارس همچون سال های گذشته رتبه های برتر کشوری را امسال نیز به خود اختصاص داده است.
مدیر عامل مجمع خیرین تامین سلامت فارس احداث بیمارستان ویژه بانوان و بیمارستان تخصصی چشم پزشکی را دیگر نیاز استان اعلام کرد و گفت: در حال حاضر خیرین تلاش دارند این نقیصه را در استان برطرف کنند که با مشکل تامین زمین مواجه هستیم نیاز است دیگر مسئولان حوزه شهری و استان خیرین را در این راه همراهی کنند.
رامجردی بیان کرد: در حال حاضر مفتخر هستیم با حمایت خیرین و تلاش مسئولان دانشگاه علوم پزشکی شیراز بیمارستان رسول اعظم (ص) و بیمارستان تخصصی سرطان در حال ساخت است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *