مساعدت ۳۲۰ میلیون ریالی به بیماران سخت درمان همدان
 مسئول امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان از مساعدت ۳۲۰ میلیون ریالی این مجمع به بیماران سخت درمان خبر داد.

به گزارش مجمع خیرین سلامت همدان حمید شاکری صفت، مسئول امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان از برگزاری یکصد و پنجاه و ششمین جلسه شورای مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان خبر داد و اظهار کرد: در این جلسه پرونده هفت بیمار بررسی شد.
وی با اشاره به اینکه در این جلسه پرونده دو بیمار مبتلا به سرطان را بررسی کردیم گفت: پرونده پنج بیمار نیز جزو سایر بیماران مورد بررسی قرار گرفت.
مسئول امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان با اشاره به مساعدت بلاعوض 140 میلیون ریالی مجمع خیرین سلامت همدان به بیماران افزود: 50 میلیون ریال از سایر مراکز برای بیماران تخفیف گرفته و 130 میلیون ریال نیز تصویب به پرداخت وام قرض الحسنه به این بیماران شد.
وی با بیان اینکه در این جلسه تصویب شد دو بیمار زیرپوشش طرح طعم مهربانی باشند، خاطرنشان کرد: در مجموع 320 میلیون ریال به بیماران سخت درمان مساعدت شد.
شاکری صفت بیان کرد: بیماران گروه هدف مجمع خیرین سلامت همدان بیماران سخت درمان مبتلا به سرطان نیازمند بزرگسال، کودکان ناشنوا و کم شنوا، کودکان دارای بیماری قلبی، کودکان دارای اختلال رشد، کودکان دارای بیماری حاد چشمی و کودکان دارای شکاف لب و کام نیازمند هستند.
وی با اهمیت به کمک خیرین سلامت در راستای رفع مشکلات بیماران سخت درمان، گفت: نیکوکاران در صورت تمایل به مساعدت این بیماران می توانند با شماره حساب جاری 0106847155009 با شماره کارت 6037991199528096 بانک ملی مساعدت نقدی خود را به حساب مجمع خیرین سلامت همدان واریز کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *