Ù…ساعدت‌ Û²Û³Û° میلیون ریالی به بیماران سخت‌درمان در همدان

مسئول مشارکت های مردمی و امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان از مساعدت‌ ۲۳۰ میلیون ریالی مجمع خیرین سلامت همدان به بیماران سخت‌درمان خبر داد.

به گزارش  روابط عمومی مجمع خیرین سلامت کشور، حمید شاکری‌صفت با اشاره به برگزاری مراسم یکصد و پنجاه و سومین جلسه امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان اظهار کرد: این جلسه با حضور اعضای شورای مددکاری و جمعی از میهمانان  برگزار شد.

 

وی به حضور معاون پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی همدان و نیکوکار همدانی مقیم کشور استرالیا در این جلسه اشاره کرد و گفت: در این مراسم ۱۰ پرونده جدید بیماران سخت‌درمان نیازمند مورد بررسی قرار گرفت.

 

مسئول مشارکت های مردمی و امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان با بیان اینکه ۵ پرونده متعلق به بیماران مبتلا به سرطان و ۵ پرونده از سایر بیماران مورد بررسی قرار گرفت، عنوان کرد: در این جلسه تصمیم بر این گرفته شد ۱۱۰ میلیون ریال مساعدت بلاعوض به بیماران صورت گیرد.

 

وی با بیان اینکه ۸۰ میلیون ریال وام قرض‌الحسنه برای بیماران سخت‌درمان در این جلسه تخصیص داده شد، گفت: ۴۰ میلیون ریال از سایر مراکز برای آنها تخفیف گرفته شده است.

 

شاکری‌صفت با بیان اینکه ۲ بیمار جزو طرح «سخاوت» قرار گرفت، افزود: در این جلسه ۲ بیمار نیز جزو طرح «طعم مهربانی» قرار گرفت.

 

وی با اشاره به اینکه ۲۳۰ میلیون ریال در این جلسه مساعدت شد، تصریح کرد: گروهی از بیماران سخت‌درمان زیر پوشش مجمع خیرین سلامت از اقشار ضعیف و آسیب‌پذیر جامعه و در معرض ناامنی غذایی هستند که نیاز به کمک خیرین در حمایت از این بیماران داریم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *