به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین سلامت کشور، دکتر حسینعلی شهریاری در دیدار با آیت الله العظمی  صافی گلپایگانی از مراجع تقلید شیعیان در قم  که صبح امروز به همراه هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت کشور و معاونان مجمع خیرین سلامت کشور و اعضای هئیت مدیره مجمع خیرین سلامت استان قم برگزار شد ضمن ارائه گزارش عملکرد یک دهه فعالیت مجمع خیرین سلامت کشور در حوزه بهداشت و درمان، اظهار داشت: مجمع خیرین سلامت از بدو تاسیس تاکنون منشاء آثار و برکات زیادی در حوزه بهداشت و درمان بوده است.

وی با اشاره به نقش فعال خیرین در حوزه بهداشت و درمان افزود: در بیش از یک دهه فعالیت مجمع ،خیرین سلامت اقدامات موثری در حوزه بهداشت و درمان انجام دادند.
دبیر کل مجمع خیرین سلامت کشور با بیان اینکه برای سال جاری پیش بینی‌ها بر مشارکت خیرین سلامت به میزان هزار سالهای قبل است،گفت:  در شش ماهه ابتدای سالجاری هم مشارکت خیرین قابل توجه بوده است.
شهریاری با بیان اینکه پیشگیری از موضوعات مهمی است که مجمع خیرین سلامت نیر بر آن تاکید دارد،گفت: یکی از بخش هایی که مجمع خیرین سلامت در ان وارد شده موضوع پژوهش ایست که از موضوعات جدی و مورد تاکید است،تلاش ما این بوده که خیرین سلامت در این بخش هم و مشارکت کنند.
در این دیدار آیت الله العظمی صافی گلپایگانی اظهار داشت: کاری که خیرین سلامت انجام می دهند بهترین کار در عالم است.
وی افزود: شاد کردن دل یک مومن بالاتر از همه عبادات است.
آیت الله صافی گلپایگانی با تقدیر از اقدامات صورت گرفته خیرین در بخش بهداشت و درمان گفت: ای کاش بنده هم توفیق داشتم در کنار شما خدمت کنم.
انتهای پیام/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *