به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین سلامت لارستان، در راستای بهره برداری هرچه زودتر مجموعه خیرساز صالح پور، به دعوت مجمع خیرین سلامت بازدیدی از این مجموعه با حضور دکتر کریمی رییس دانشکده علوم پزشکی لارستان، قنبرنژاد شهردار لار، محتاجی رییس هیات مدیره مجمع خیرین سلامت، میرپور معاون شورا، موغلی مدیر عامل موسسه خیریه پیمان، نماینده خیر، مهندسان شهرداری و برخی اعضای مجمع خیرین انجام شد.

در این بازدید که به منظور رفع مشکلات نمای روبرویی مجموعه صورت گرفت، ضمن ارایه گزارش هایی از روند پیشرفت پروژه، شهردار و رییس دانشکده محوطه مورد نظر را به همراه کارشناسان مورد ارزیابی قرار دادند.

محتاجی در ابتدای این بازدید با اشاره به اینکه برای احداث و پیشبرد ساخت و ساز این مجموعه تلاش های بسیار زیادی تاکنون صورت گرفته اظهارداشت: مسیر پیشرفت فیزیکی ساختمان با همت خیرین به خوبی پیش رفته و دانشکده نیز در زمینه تجهیز درمانگاه تلاش کرده است.

وی همکاری بیش از پیش نهادها را در این پروژه خواستار شد و گفت: مشکلی در رابطه با زمین در محدوده جلوی ساختمان پیش آمده که از شهردار تقاضا داریم با ملاحظه کامل در این موضوع متولیان را در راستای حل آن رهنمون کند.

کریمی رییس دانشکده علوم پزشکی لارستان با بیان اینکه تخت های شیمی درمانی این درمانگاه به زودی نصب می شوند خاطرنشان کرذ: دانشکده روزانه پیگیر لوازم و تجهیزات درمانگاه صالح پور بوده و بلافاصله پس از نصب آن درمانگاه آماده ارایه خدمت می‌شود.

وی افزود: رایزنی ها برای حضور یک فوق تخصص خون در حال انجام است که امیدواریم به رغم اینکه دانشکده سهم فوق تخصص در این زمینه را ندارد، با تلاش در این زمینه نتایج خوبی را دربرداشته باشد.

در ادامه قنبرنژاد شهردار لار با بیان اینکه شهرداری از ابتدا در این پروژه همکاری لازم را داشته خاطرنشان کرد: در امور خیر و عام المنفعه هر اقدامی که لازم باشد انجام می‌گیرد.

وی تصریح کرد: با مالک زمین جلسه ای ترتیب داده می شود تا با تفاهمی بتوان وضعیت جلوی درمانگاه را بهبود بخشید.

گفتنی است نماینده مجمع در این پروژه و نماینده خیر نیز ادامه تعاملات بین دستگاهی برای رفع این موضوع را خواستار شدند.

در این بازدید کریمی رییس دانشکده علوم پزشکی لارستان، مشکلات و نواقص مطرح شده از جمله تاسیسات و برق ساختمان را بصورت تلفنی در محل پیگیری و دستورات لازم را صادر کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *