۶ پروژه نیمه‌تمام خیرساز حوزه سلامت و درمان در بیرجند پلمب شد

 مدیر عامل مجمع خیرین سلامت خراسان جنوبی گفت: ۶ پروژه نیمه تمام خیر ساز حوزه سلامت و درمان در بیرجند پلمپ شد.

محمود حسینی در گفت و گو با  مهر اظهار کرد: ۶ پروژه نیمه نیمه تمام خیر ساز در حوزه درمان شهرستان بیرجند پلمپ شده که این مسئله موجب شده است نتوانیم پیش بینی لازم برای زمان اتمام این پروژه‌ها داشته باشیم.

مدیر عامل مجمع خیرین سلامت خراسان جنوبی بیان کرد: شهرداری بیرجند علت پلمپ را نداشتن پروانه عنوان کرده است که البته جلساتی را با شهرداری برای رفع این مشکل داشته‌ایم ولی تاکنون به نتیجه مطلوب نرسیده است.

حسینی ادامه داد: با توجه به آغاز پاییز و امکان بارندگی این پروژه‌ها نیاز به ایزوگام دارند و اگر نتوانیم این کار را به زودی انجام دهیم امکان خسارت به این پروژه ها که با کمک خیرین در حال انجام است، وجود دارد.

وی افزود: در حال حاضر ۴۰ پروژه در حوزه سلامت و درمان در خراسان‌جنوبی با کمک خیرین در حال انجام است و هیچ شهرستانی در خراسان جنوبی وجود ندارد که در آن پروژه درمانی خیر ساز  وجود نداشته باشد.

مدیر عامل مجمع خیرین سلامت خراسان جنوبی گفت: حدود ۴۰ درصد از این پروژه ها در روستاهای خراسان جنوبی در حال ساخت است و بخش عمده‌ای از این پروژه ها در حاشیه شهرها و مناطق محروم به بهره برداری خواهد رسید.

حسینی اظهار کرد: ساخت مرکز جامع سلامت در مهر شهر یکی از پروژه های خیرساز در شهرستان بیرجند در راستای رفع نیاز منطقه است و قبل از آن نیز یک مرکز جامع سلامت در این منطقه با کمک خیرین ساخته شده بود.

وی یادآور شد: همچنین پروژه هایی در حوزه درمان و سلامت در منطقه موسی بن جعفر و شعبانیه بیرجند در حال ساخت است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *