فرماندار شهرستان رباط کریم در دیدار با مدیر عامل مجمع خیرین سلامت استان تهران گفت: مجمع خیرین سلامت بازوی توانمند دولت در حوزه بهداشت و درمان هستند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری  سید مهدی ساداتی کار و تلاش خیرین در عرصه‌های مختلف بویژه در مجمع خیرین سلامت موهبتی است که خداوند متعال تنها به عده‌ای از بندگان خود عطا می‌کند.
وی افزود: رفع مشکلات و نیازهای جامعه از ارکان و آموزه‌های مهم دین است که در قرآن و احادیث ائمه اطهار نیز به آن توصیه شده است.

نماینده عالی دولت در شهرستان رباط کریم با بیان اینکه رفع مشکلات حوزه سلامت ، از اولویت خاصی برخوردار است، اظهار داشت: سلامت پیش نیاز زندگی مناسب است که باید همگی همت نماییم تا این مهم در اختیار همه مردم عزیز قرار گیرد.

وی  با بیان اینکه شهرستان رباط کریم  آمادگی دارد تا با شناسایی نیازمندی‌های واقعی و مشکلات موجود، نیازهای اساسی بخش سلامت را به خیرین معرفی نماید، اظهار داشت: مجمع خیرین سلامت می‌تواند در بخش‌های مختلف ساخت و ساز اماکن، امور بهداشتی، درمان، غذا و دارو و تجهیزات پزشکی یاری رسان حوزه سلامت شهرستان باشد.

در ادامه مسعود توانا مدیر عامل مجمع سلامت استان تهران از آمادگی این مجمع برای احداث پروزه ها توسط خیرین در شهرستان رباط کریم خبر داد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *