به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین سلامت کشور دکتر سید حسن هاشمی در جشنواره خیرین سلامت بیمارستان آیت‌الله خوانساری اراک، اظهار داشت: حوزه سلامت برای انجام کارهای خیر بی‌نظیر است و با هیچ حوزه دیگری قابل مقایسه نیست چرا که به فرموده امام صادق(ع) خداوند در دل بیماران و آه و ناله آنها است و خدا به موسی فرمود که من در دل بیماری بودم که در همسایگی تو بود.

 

وزیر بهداشت ضمن تقدیر از خیرینی که در ساخت فاز دوم بیمارستان آیت‌الله خوانساری اراک مشارکت داشتند، گفت: خیرین سلامت بدانند که با اقدام خود، بهترین هدیه را برای آیندگان، بهترین درس را به فرزندان و بهترین خیر را در حق پدر و مادر خود انجام دادند.

 

دکتر هاشمی ضمن تاکید بر لزوم تکمیل بیمارستان 480 تختخوابی ولیعصر(عج) اراک، اظهار داشت: این پروژه بسیار مهم و مورد نیاز است که البته دغدغه مسئولان، امام جمعه و نمایندگان مردم در مجلس است چون استان مرکزی از نظر تعداد تخت های بیمارستانی و نیروی انسانی علیرغم اقدامات انجام شده، ضعیف است و باید اقدامات بیشتری در این حوزه انجام شود.

وزیر بهداشت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم نیری دبیر فقید مجمع خیرین سلامت کشور، گفت: امیدواریم در این شب عزیز، روح خیرین از دنیا رفته شاد باشد و با ائمه اطهار محشور شود.

دکتر هاشمی از خیرین سلامت و دانشگاه علوم پزشکی اراک به دلیل اتمام پروژه فاز دوم بیمارستان آیت الله خوانساری اراک تقدیر کرد و گفت: از خیرینی که برای ساخت فاز سوم این بیمارستان اعلام آمادگی کردند سپاسگزارم البته ساخت هر تخت بیمارستانی حدود 700 میلیون تومان هزینه دارد و اگر بنا باشد فاز سوم ساخته شود، مشارکت صنایع حاضر در استان که البته در ساخت فاز دوم نیز مشارکت داشتند، ضروری و مهم است اما دولت نیز وظیفه خود می داند که به این پروژه کمک کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *