مسؤول امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان از مساعدت‌ 280 میلیون ریالی مجمع خیرین سلامت همدان به بیماران سخت‌درمان خبر داد.

به گزارش همدان نیوز، حمید شاکری‌صفت با اشاره به برگزاری مراسم یکصد و سی و هشتمین جلسه امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان، اظهار کرد: این جلسه با حضور اعضای شورای مددکاری و جمعی از مهمانان برگزار شد.

وی به حضور  سماواتیان استاد دانشگاه و عباسی مدیرعامل سازمان تعاون روستایی و حجت‌الاسلام ثروتی استاد حوزه و دانشگاه در این جلسه اشاره کرد و افزود:‌ در این جلسه 10 پرونده جدید بیماران سخت‌درمان نیازمند مورد بررسی قرار گرفت.

مسؤول امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان با اشاره به اینکه هشت پرونده متعلق به بیماران مبتلا به سرطان و 2 پرونده از سایر بیماران مورد بررسی قرار گرفت، خاطرنشان کرد: در این جلسه تصمیم بر این گرفته شد 100 میلیون ریال مساعدت بلاعوض به بیماران صورت گیرد.

وی با بیان اینکه 160 میلیون ریال وام قرض‌الحسنه برای بیماران سخت‌درمان در این جلسه تخصیص داده شد،گفت: 20 میلیون ریال از سایر مراکز برای آنها تخفیف گرفته شده است.

شاکری‌صفت با اشاره به اینکه یک بیمار جزو طرح سخاوت قرار گرفت، افزود: در این جلسه بیماری جزو طرح طعم مهربانی قرار نگرفت.

وی با اشاره به اینکه 280 میلیون ریال در این جلسه مساعدت شد، تصریح کرد: گروهی از بیماران سخت‌درمان زیر پوشش مجمع خیرین سلامت از اقشار ضعیف و آسیب‌پذیر جامعه و در معرض ناامنی غذایی هستند که نیاز به کمک خیرین در حمایت از این بیماران داریم.

مسؤول امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان گفت: خیرین می‌توانند کمک‌های خود را به شماره حساب بانک ملی 0109546224004 و یا شماره کارت 6037991199528096 مجمع واریز کنند تا به دست نیازمندان برسد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *