دبیرکل مجمع خیرین سلامت کشور گفت: در تمامی فازهای پروژه بیمارستان هزار تختخوابی بویژه در فاز اول به کمک جدی خیرین نیاز است.

به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین سلامت کشور به نقل از قدس ، دکتر حسینعلی شهریاری روز در آیین کلنگ زنی بیمارستان هزار تختخوابی شهرکرد، گفت: پروژه بیمارستان هزار تختخوابی مجتمع رحمتیه شهرکرد در ۵ فاز ساخته می‌شود.

وی افزود: با برنامه ریزی‌های صورت گرفته تصمیمات در خصوص ساماندهی و هدایت خیرین سلامت به سمت و سوی کمک و حمایت از ساخت این پروژه درمانی صورت گرفته است.

شهریاری گفت:در تمامی فازهای این پروژه بویژه در فاز اول، به کمک جدی خیرین نیاز است که امیدواریم کمک های خیرین و کمک های دولتی همراه این پروژه باشد.

دبیر کل مجمع خیرین سلامت کشور در ادامه عنوان کرد: بیش از ۹۰ هزار نفر در حوزه خیرین سلامت کشور ساماندهی شده اند، همچنین ۲ هزار سازمان مردم نهاد در این حوزه فعالیت دارند.

وی اظهار داشت: تا کنون بیمارستان‌های بزرگی توسط خیرین و بسیاری بصورت وقف در سراسر کشور ساخته شده است شهریاری افزود: از ابتدای تاسیس مجمع خیرین سلامت تا کنون بیش از ۶ هزار میلیارد تومان برای ساخت بیمارستان، خانه های بهداشت و پایگاه های اورژانس توسط خیرین احداث شده است که امیدواریم در پروژه بیمارستان شهرکرد نیز به صورت فاز به فاز با کمک خیرین سلامت ساخته شود.

دبیر کل مجمع خیرین سلامت کشور خاطر نشان کرد: تعداد زیادی از شهروندان این استان در کشورهای حاشیه خلیج فارس زندگی می کنند که این افراد باید برای کمک به پروژه های این استان بویژه در حوزه سلامت ساماندهی شوند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *