مدیرعامل مجمع خیرین  سلامت استان فارس با بیان اینکه کمک ۱۳۰۰ میلیارد تومانی خیران دستاورد ۱۶ ساله فعالیت این مجمع است، گفت: حمایت از دانشجویان خارجی نیازمند یکی از برنامه‌های اولویت‌دار در بخش بین‌الملل است.

 
شیراز|کمک 1300 میلیارد تومانی خیران دستاورد 16 ساله مجمع خیرین تامین سلامت فارس است

علی اکبر رامجردی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز اظهار داشت: در حال حاضر 35 طرح عمرانی توسط مجمع خیرین سلامت استان فارس در حال اجرا است که شامل ساخت پنج بیمارستان، 13 مرکز درون بیمارستانی، شش مرکز جامع سلامت، یک اقامتگاه همراه بیمار، دو پایگاه اورژانس، دو مرکز بهداشتی و درمانی و یک پایگاه سلامت است.

رامجردی بیان کرد: تکمیل طرح‌های نیمه تمام یک اولویت مهم در مجمع خیرین تامین سلامت به شمار می‌رود و با افتتاح این طرح‌ها یک تحول بزرگ عمرانی در طرح‌های بهداشتی و  درمانی استان فارس اتفاق می‌افتد.

مدیرعامل مجمع خیرین  سلامت استان فارس افزود: امسال به این سمت می‌رویم تا با استفاده از کمک‌های مردمی به سمت پیشگیری، بهداشت، آموزش‌های عمومی بهداشت و حمایت از مراکز خیریه ساخته شده فعال حرکت کرده و مشکلات موجود در این زمینه را برطرف کرد.

وی با بیان اینکه در بخش بین‌الملل نیز ویژه برنامه‌هایی توسط مجمع خیرین سلامت استان فارس در دست اقدام است گفت: در این زمینه نیز طوری هماهنگی شده است که حمایت از دانشجویان خارجی نیازمند که مشکلات معیشیتی دارند مورد توجه قرار گیرد.

رامجردی به موفقیت‌های سال گذشته مجمع خیرین  سلامت استان فارس در سال گذشته اشاره کرد و گفت: این مجمع حائز رتبه برتر کشور در جشنواره ملی عمران سلامت شد و رتبه نخست مجامع خیرین سلامت کشور را به خود اختصاص داد.

مدیرعامل مجمع خیرین سلامت استان فارس بیان کرد: تعهدات سال گذشته خیرین تامین سلامت استان فارس  127 میلیارد تومان بود که  از این تعهدات 81 میلیارد و 500 میلیون تومان آن محقق شد.

وی بیان کرد: جای بسی افتخار برای استان فارس است که این استان نخستین استانی است، که مجمع خیرین  سلامت در آن فعال شد و امروز پس از گذشت 16 سال در تمام استان‌های کشور تشکیل شده و همواره از شهرهای مختلف برای الگوگیری از آن به شیراز می‌آیند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *