معاون هماهنگی و امور استانهای مجمع خیرین سلامت کشور از عضویت ۹۲ هزار نفر در این مجمع خبر داد و گفت: خیران تاکنون ۵۰ هزار میلیارد ریال در بخش سلامت سرمایه گذاری و مشارکت کردند.

به گزارش مهر، اسماعیل غنیان در انتخابات مجمع عمومی خیران سلامت مازندران با بیان اینکه در ۲۷۰ نقطه کشور مجمع خیرین سلامت تشکیل شده افزود: تا پایان سال گذشته بالغ بر ۹۲ هزار نفر با مجمع خیرین سلامت کشور همراه بودند و تاکنون بیش از ۵۰ هزار میلیارد ریال در تامین نیازهای بخش های مختلف حوزه سلامت مشارکت داشتند.

غنیان با اشاره به این مطلب که سرمایه گذاری در بخش سلامت هزینه های بخش های دیگر جامعه را کاهش می دهد گفت : مهمترین کاری که هیات مدیره مجمع خیرین سلامت باید انجام دهد؛ اعتماد سازی است.

معاون هماهنگی و امور استان های مجمع خیرین سلامت کشور با اظهار این مطلب که مازندران در سطح کشور یکی از استان های پیشرو در حوزه خیرین است اظهار کرد : باید بسترهای لازم برای ورود خیرین به حوزه سلامت فراهم شود  تا بتوان از این ظرفیت های بزرگ در تامین نیازهای آموزشی ، درمانی و بهداشتی بهره گرفت.

سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران  نیز در این جلسه با اشاره به ظرفیت‌های خیرین در استان مازندران در عرصه سلامت، از آمادگی این دانشگاه  برای جذب و جلب مشارکت‌های خیرین در این حوزه خبر داد و بیان کرد: وزارت بهداشت به تنهایی قادر به رفع مشکلات بهداشتی و درمانی نیست و خیرین در راه برطرف کردن مشکلات حوزه بهداشت و درمان کمک حال دولت باشند.

دراین جلسه موسی وفائیان ، رضا رستمی ، فرهنگ بابامحمودی ، فرزاد گوهردهی ، محمدجواد عاشقان ، محمد علی یگانه ، علیرضا مهری ، غلامرضا عشریه و مجتبی کواکبیان به عنوان اعضای اصلی هئیت مدیره و علیرضا صفز پور و تیمور طهماسب پور نیز به عنوان اعضای علی‌البدل هئیت مدیره با رای مجمع انتخاب شدند.

همچنین فاضل نیا و دلفان آذری به عنوان بازرسین اصلی و  بخشی و گرزین تبار  به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *