علی اکبر رامجردی مدیرعامل مجمع خیرین تامین سلامت فارس

مدیرعامل مجمع خیرین سلامت استان فارس از افتتاح بیش از ۱۵ پروژه خیرساز به مناسبت دهه فجر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین سلامت، علی اکبر رامجردی اظهار داشت: در 16 سال گذشته تاکنون بیش از هزار و 200 میلیارد تومان به همت نیکوکاران عضو مجمع خیرین تامین سلامت به حوزه بهداشت و درمان استان فارس کمک شده است.

وی با معرفی بیشتر فعالیت‌های این مجمع، افزود: با حمایت و همدلی نیک‌اندیشان عرصه سلامت فارس، تاکنون بیش از سه هزار و صد تخت بیمارستانی راه‌اندازی شده و علاوه بر ساخت بیمارستان به ‌عنوان خدمتی مهم و موثر، 54 پایگاه اورژانس، 19 اقامتگاه همراه بیمار و بسیاری دیگر از زیرساخت‌ها نیز با افتتاح این طرح‌ها تامین و افزایش می‌یابد.

قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در امور مشارکت‌های مردمی با بیان اینکه بیش از 120 مرکز بهداشتی و درمانی نیز در این مدت ساخته شده است، افزود: از این تعداد، 15 مرکز آن در شیراز و مابقی در سایر نقاط فارس استقرار دارد.

رامجردی راه‌اندازی سامانه نیازسنجی و اولویت‌بندی نیازها از دیگر اقدامات مجمع برشمرد و گفت: به کمک این سامانه، تاکنون بیش از 200 نیاز را استخراج کرده‌ایم که بر اساس موقعیت مکانی و دیگر شرایط، اولویت‌بندی شده‌اند؛ در رأس این نیازها تکمیل پروژه‌های درمانی مانند بیمارستان سرطان سید الشهدا(ع)، رسول اعظم(ص) و دیگر بیمارستان‌های جنوب شیراز از جمله اولویت‌های این مجمع است.

قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در امور مشارکت‌های مردمی، گفت: هم‌اینک مشکلات مجمع خیرین تامین سلامت در دو بخش تامین زمین برای اجرای پروژه‌های عمرانی و همچنین اجرایی نشدن مصوبه مربوط به پرداخت تسهیلات ارزان‌قیمت یا بدون بهره به خیرین برای تکمیل پروژه‌های خیرساز است که چنانچه مسئولان مربوطه بتوانند مانند همیشه نیکوکاران را حمایت کنند، تکمیل پروژه‌ها سرعت بیشتری پیدا می‌کند.

وی از مشارکت دو هزار و پانصد نیکوکار سلامت در خانواده نیکوکاری سلامت در استان خبر داد و افزود: افتتاح پایگاه اورژانس شهرستان اقلید، افتتاح مرکز قلب عروق آباده، کلنگ زنی پایگاه اورژانس جاده‌ای مرودشت، افتتاح اورژانس شهری واقع در بوستان امید شیراز، بهره‌برداری از دستگاه سنگ شکن بیمارستان اقلید و همچنین افتتاح بیمارستان حضرت فاطمه (ص) کوار از جمله پروژه‌هایی است که با حمایت نیکوکاران ساخته شده و به مناسبت دهه فجر مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

رامجردی خدمات‌رسانی به حاشیه شهرها را از اقدامات آینده مجمع خیرین تأمین سلامت فارس عنوان کرد که در دستور کار قرار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *