رییس مجمع خیرین سلامت شهرستان مه ولات گفت: در اقدامی خداپسندانه، یک خیر سلامت مبلغ 100 میلیون‌ریال برای خرید تجهیزات به بیمارستان امام رضا(ع)شهر فیض آباد مرکز شهرستان مه ولات اهدا کرد.

 به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین سلامت کشور، حجت الاسلام سید جابر هاشمی شنبه  اظهار کرد: حاج محمود محمدزاده از خیرین سلامت شهرستان مه ولات است که پیش از این نیز با مبلغ 2میلیارد و200میلیون ریال بخش دیالیز بیمارستان امام رضا(ع)شهر فیض آباد را فعال کرده است که هم اینک 18بیماردیالیز با کمک این خیر نیک اندیش در خود شهرستان درمان می شوند.
وی گفت: عملکرد قابل تقدیر خیرین درعرصه سلامت در این شهرستان باعث افزایش خدمات درمان و بهداشت مردم در این شهرستان شده است. 
رئیس مجمع خیرین سلامت مه ولات اجرای طرح تحول نظام سلامت را یکی از خدمات مثبت دولت تدبیر و امید دانست و اظهار کرد: این طرح باعث افزایش رضایتمندی آحاد مردم شده با این وجود خیرین نیز در سلامت جامعه اثر گذار هستند .
حجت الاسلام هاشمی گفت: 100میلیون ریال اهدایی این خیر صرف خرید تجهیزات پزشکی جهت بخش دیالیز شد.
به گفته وی باید همدلی خیرین و مردم را در بخش سلامت بیش از پیش تقویت شود تا شاهد رشد کمک‌های انساندوستانه در همه زمینه‌ها بخصوص در زمینه تجهیزات بیمارستانی باشیم.
فیض آباد، مرکز شهرستان 50 هزار نفری مه ولات در 207 کیلومتری مشهد قرار دارد. 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *