مراسم افتتاح پروژه ایرانیوم

شناسهٔ خبر: 4205823 – 

بیرجند- مدیرعامل مجمع خیرین سلامت خراسان جنوبی از بهره‌برداری دو پروژه حوزه سلامت همزمان با دهه فجر در این استان خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین سلامت کشور، سید محمود حسینی  اظهار داشت: همزمان با دهه فجر امسال مرکز خدمات جامع سلامت روستایی نوغاب درمیان و مرکز خدمات جامع سلامت روستایی لانو سربیشه با کمک خیران حوزه سلامت به بهره برداری می‌رسد.

وی با بیان اینکه هر پروژه ۵۰۰ متر مربع زیربنا دارند، بیان کرد: مجمع خیرین سلامت، مردمی بوده که برای خدمت به جامعه اسلامی اقدامات خوبی در سطح استان انجام داده‌اند.

مدیرعامل مجمع خیرین سلامت خراسان جنوبی با اشاره به راه اندازی مرکز رادیوتراپی و انکولوژی ایران مهر با متراژ شش هزار مترمربع در اسفند ماه سال گذشته، عنوان داشت: این مرکز دارای بخش‌های رادیوتراپی، شیمی درمانی، رادیولوژی، بستری شیمی درمانی و سلول درمانی و داروخانه است.

حسینی در ارتباط با تأمین نیروی انسانی مورد نیاز این مرکز گفت: تشکیلات نیروی انسانی مرکز مصوب شده و در حال حاضر ۳ متخصص نیز مشغول هستند.

وی با بیان اینکه این مرکز روزانه ظرفیت ۳۰ تا ۴۰ نفر بیمار را دارد، بیان داشت: در حال حاضرهیچ محدودیتی برای پذیرش بیمار در این مرکز وجود ندارد و پذیرش بیماران در دو شیفت صبح و عصر انجام می شود.

مدیرعامل مجمع خیرین سلامت خراسان جنوبی ادامه داد: با پذیرش بیمار در این مرکز علاوه بر اینکه نیازی به مراجعه بیماران به استان‌های مجاور نیست، بلکه از استان‌های دیگر هم بیمار پذیرش خواهد شد و هیچ گونه محدودیتی ندارد.

حسینی از مجمع خیرین سلامت به عنوان مجموعه مردمی و برای مردم نام برد و از خیرین استان و خارج استان درخواست کرد تا با مشارکت خود برای پیشرفت روند هرچه بیشتر در احداث پروژه های بهداشتی درمانی در استان قدم بردارند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *