مدیرعامل مجمع خیرین سلامت کردستان از بهره‌برداری از 6 پروژه حوزه سلامت همزمان با دهه فجر دراین استان خبر داد.

 مهدی‌علی مسیمر اظهار داشت: مجمع خیرین سلامت، مردمی است و چون خدماتی که در حوزه درمان انجام می‌شود عمومی است، خیرین برای خدمت به جامعه اسلامی اقدامات خوبی در سطح استان انجام داده‌اند.

وی افزود: جدای از اهدای یک واحد ساختمانی به مساحت یک‌هزار مترمربع در سنندج برای مرکز بهداشتی شهری، ۶۵ قطعه زمین نیز از سوی خیرین کردستانی اهدا شده است.

مهدی‌علی مسیمر خاطرنشان کرد: پروژه بخش آنکولوژی و سرطان خون در سنندج با مشارکت مجمع خیرین سلامت کردستان و دانشگاه علوم پزشکی و کلنگ‌زنی مرکز خدمات جامع سلامت و محل اسکان پزشکان و پرسنل در شهر دزج شهرستان قروه توسط مجمع خیرین سلامت از جمله طرح‌ها و پروژه‌هایی است که در دهه فجر افتتاح و یا کلنگ‌زنی می‌شود.

به گفته وی، افتتاح پایگاه سلامت ساحلی و نوبهار مریوان، خانه بهداشت روستای عصرآباد مریوان، خانه بهداشت روستای گیلی‌گران مریوان، مرکز فوریت‌های پزشکی جاده‌‌ای سقز از دیگر پروژه‌های حوزه سلامت است که همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در استان بهره‌برداری می‌شود.

 به گزارش  روابط عمومی مجمع خیرین سلامت کردستان، مهدی‌علی مسیمر رئیس مجمع خیرین سلامت کردستان گفت: 6 پروژه حوزه سلامت با 3 میلیارد تومان اعتبار همزمان با دهه فجر امسال در شهرهای مختلف استان به بهره‌برداری می‌رسد.  وی از مجمع خیرین سلامت به عنوان مجموعه مردمی و برای مردم نام برد و گفت: از آغاز فعالیت این مجمع در استان ۳۱ میلیارد تومان از سوی خیرین به حوزه سلامت استان کمک شده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *