کمک 620 میلیون ریالی به بیماران سخت‌ درمان در همدان

 
 مسئول امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان از مساعدت ۳۸۵ میلیارد ریالی مجمع خیرین سلامت همدان به بیماران سخت‌درمان خبر داد.

به گزارش مجمع خیرین سلامت استان همدان، حمید شاکری‌صفت با اشاره به برگزاری یکصد و بیست و ششمین جلسه امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان اظهار کرد: پرونده ۸ بیمار سخت‌درمان در این جلسه بررسی شد.
وی با اشاره به اینکه از این تعداد ۵ پرونده متعلق به بیماران مبتلا به سرطان و ۳ پرونده جزو سایر بیماران بود، افزود:‌ در این جلسه مساعدت بلاعوض ۱۴۵ میلیون ریال به بیماران سخت‌درمان مورد موافقت قرار گرفت.
مسئول امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان با بیان اینکه ۱۳۰ میلیون ریال وام قرض‌الحسنه به بیماران سخت‌درمان تعلق می‌گیرد، گفت: از سایر مراکز ۱۱۰ میلیون ریال برای بیماران سخت‌درمان تخفیف گرفته‌ایم.
وی با اشاره به اینکه در این جلسه ۳ بیمار در طرح «سخاوت» و یک بیمار در طرح «طعم مهربانی» قرار گرفتند، بیان کرد: مجموع مساعدت‌ها ۳۸۵ میلیون ریال بوده است.
شاکری‌صفت عنوان کرد: از آنجا که گروهی از بیماران سخت‌درمان زیر پوشش مجمع خیرین سلامت از اقشار ضعیف و آسیب‌پذیر جامعه در معرض ناامنی غذایی هستند، نیاز به کمک خیرین در حمایت از این بیماران است.
مسئول امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان از مساعدت ۳۸۵ میلیارد ریالی مجمع خیرین سلامت همدان به بیماران سخت‌درمان خبر داد.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *