مسوول امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان از مساعدت‌ 375 میلیون ریالی به بیماران سخت‌درمان در همدان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین سلامت حمید شاکری‌صفت   با اشاره به برگزاری یکصد و بیست و دومین جلسه امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان اظهار کرد: 10 پرونده بیمار سخت‌درمان در این جلسه بررسی شد.

وی با اشاره به اینکه از این تعداد 6 پرونده متعلق به بیماران مبتلا به سرطان و چهار پرونده جزو سایر بیماران بود، گفت:‌ در این جلسه مساعدت بلاعوض 65 میلیون ریال به بیماران سخت‌درمان مورد موافقت قرار گرفت.

مسوول امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان با بیان اینکه 180 میلیون ریال وام قرض‌الحسنه به بیماران سخت‌درمان تعلق می‌گیرد، افزود: از سایر مراکز 130 میلیون ریال برای بیماران سخت‌درمان تخفیف گرفته‌ایم.

وی با اشاره به اینکه در این جلسه یک بیمار در طرح «سخاوت» و یک بیمار در طرح «طعم مهربانی» قرار گرفتند، بیان کرد: مجموع مساعدت‌ها 375 میلیون ریال بوده است.

شاکری‌صفت با بیان اینکه گروهی از بیماران سخت‌درمان زیر پوشش مجمع خیرین سلامت از اقشار ضعیف و  آسیب‌پذیر جامعه در معرض ناامنی غذایی هستند که در تأمین معاش زندگی خود با مشکلاتی مواجه‌اند، افزود: خیرین می‌توانند کمک‌های خود را به شماره کارت 8096ـ 9952 ـ 9911 ـ 6037  مجمع خیرین سلامت همدان واریز کنند تا مساعدت‌ها به دست نیازمندان واقعی برسد.

انتهای پیام/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *