مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با صدور پیامی درگذشت سید رضا نیری، دبیرکل مجمع خیرین سلامت را تسلیت گفت. به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، متن پیام تسلیت صادر شده از سوی دکتر سیدتقی نوربخش بدین شرح است:

پیام تسلیت مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی به مناسبت درگذشت سیدرضا نیری

انا لله و انا الیه راجعون
درگذشت بنیان گذار و دبیرکل مجمع خیرین سلامت جناب آقای سید رضا نیری را به محضر مقام معظم رهبری و مردم شریف ایران اسلامی تسلیت عرض می کنم.
آن مرحوم در دوران پس از پیروزی انقلاب اسلامی با همتی والا؛ کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) را بنیاد نهاد و در راستای حمایت از محرومین و مستضعفین خدمت نمود. مرحوم سید رضا نیری همچنین دبیر کلی مجمع خیرین سلامت را بر عهده داشت و نقش این مجمع در دستگیری و یاری بیماران بی بضاعت و کمک به ارتقاء و گسترش خدمات درمانی در مناطق محروم بر کسی پوشیده نیست.
از درگاه خداوند متعال برای آن فقید سعید غفران واسعه الهی مسئلت می نمایم و امیدوارم همه ما توفیق فعالیت و تلاش بی وقفه در خدمت صادقانه به محرومان و مستضعفان را داشته باشیم.
همچنین فقدان آن بزرگوار را به خانواده محترم و تمامی دوست داران و علاقه مندان ایشان تسلیت عرض می کنم و برای بازماندگان از درگاه قادر متعال صبر جمیل مسئلت می نمایم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *