به میمنت نیمه شعبان ومیلاد امام عصر(عج) پایگاه سلامت شادروان ‘ حاج حسین حکمت’ از خیرین حوزه سلامت در دزفول افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین سلامت کشور اسماعیل غنیان در آیین افتتاح این پایگاه سلامت خیر ساز با اشاره به مشارکت خیرین سلامت در حوزه بهداشت و درمان اظهار داشت: خیرین سلامت اقدامات بزرگی در زمینه کمک به مناطق کم برخوردار در زمینه بهداشت و درمان انجام داده اند.

وی با اشاره به راه اندازی 250 شعبه از دفاتر مجمع خیرین سلامت در استان‌های مختلف افزود: مجمع خیرین سلامت از ابتدای راه اندازی با همکاری خیرین سلامت  توانسته مبلغ بیش از 4 هزار میلیارد تومان در حوزه بهداشت و درمان از مشارکت خیرین را برای ساخت و احداث وتجهیز مراکز بهداشتی و درمانی هزینه نماید.

 رئیس هیات مدیره مجمع خیرین سلامت شهرستان دزفول در آئین افتتاح این پایگاه سلامت گفت:این مجمع در طول پنج سال فعالیت با کمک خیرین توانسته است تاکنون 6 پایگاه سلامت و سه خانه بهداشت روستایی را ساخته و به دانشگاه علوم پزشکی دزفول اهدا کرده است.

علیرضا مجدی نسب افزود:احداث 2 پایگاه اورژانس جاده ای و تامین پنج دستگاه دیالیز ، کمک به راه اندازی بخش دیالیز بیمارستان کارون گتوند و جمع آوری 12 میلیارد ریال کمک های نقدی از دیگر فعالیت های مجمع خیرین سلامت دزفول می باشد.

وی همچنین مهمترین برنامه های این مجمع در سال 96 را ساخت چهار پایگاه سلامت شهری و 2 اورژانس جاده ای عنوان کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول نیز در سخنانی با تجلیل از خیرین حوزه سلامت این شهرستان به ویژه خانواده شادروان حاج حسین حکمت به خاطر ساخت این پایگاه سلامت گفت:خیرین حوزه سلامت تاکنون کمک های بسیار ارزشمندی به حوزه بهداشت و درمان در شمال استان خوزستان داشته اند.

یوسف پریدار افزود:با وجود خدمات و تلاش های بسیار خوب صورت گرفته از سوی مجمع خیرین سلامت دزفول ، همچنان برای رفع کمبودهای بهداشتی و درمانی در این شهرستان نیاز به مساعدت و کمک خیرین می باشد.

پایگاه سلامت شادوران حاج حسین حکمت که پارسال با حضور این مرحوم کلنگ زنی شد با صرف هفت میلیارد ریال در زمینی به مساحت 700 متر مربع ساخته شده است.

در این آئین از خانواده حکمت به پاس ساخت این پایگاه سلامت تجلیل شد.

مجموع کمک های خیرین سلامت دزفول در سال 95 افزون بر32 میلیارد ریال می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *