طرح‌های خیرساز حوزه سلامت در آذربایجان شرقی به زودی افتتاح می‌شوند

قائم مقام مجمع خیرین سلامت کشور گفت: به زودی تعدادی از طرح‌های خیّرساز حوزه سلامت در مناطق و شهرهای مختلف آذربایجان شرقی افتتاح شده و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند.

به گزارش  تسنیم، سیدعباس پورهاشمی  با بیان اینکه تعدادی از طرح‌های مجمع خیرین سلامت آذربایجان شرقی در آستانه افتتاح قرار دارند، اظهار داشت: مرکز بهداشت دریان شهرستان شبستر در سفر امروز به آذربایجان شرقی به بهره برداری می‌رسد.

وی با اشاره به اینکه مرکز بهداشت دریان با ۸۰۰ متر مربع مساحت و اعتبار ۱۰ میلیارد ریالی به صورت کامل توسط خیرین سلامت احداث شده است، افزود: مرکز بهداشت سیس شبستر نیز با ۱۰۰۰ متر مربع مساحت و اعتبار ۱۰ میلیارد ریالی با ۹۰ درصد پیشرفت با مشارکت ۵۰ درصدی خیرین در حال احداث است.

قائم مقام مجمع خیرین سلامت کشور در ادامه به پروژه بزرگ این مجمع در تبریز اشاره کرد و گفت: کلینیک طالقانی تبریز در محوطه این بیمارستان با مساحت ۳۰۰۰ متر مربع در دست احداث است.

پورهاشمی با بیان اینکه ۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای احداث این مجموعه در تبریز توسط خیرین هزینه می‌شود، ابراز داشت: کلینیک طالقانی نیز با مشارکت ۵۰ درصدی خیرین با دانشگاه علوم پزشکی تبریز احداث و مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

وی به بازدید از سایر طرح‌های در دست احداث دانشگاه علوم پزشکی تبریز با مشارکت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز اشاره کرد و خاطر نشان کرد: مرکز بهداشت ۱۵۰۰ متری و ۲۰ میلیارد ریالی علیشاه شبستر، مرکز بهداشت روستایی۵۵۰ متری و ۷ میلیارد ریالی الوار سفلای تبریز، مرکز سلامت شهری ۵۵۰ متری و ۷ میلیارد ریالی سردرود و مرکز سلامت ۵۵۰ متری و ۷ میلیارد ریالی ستارخان تبریز مورد بازدید قرار گرفت تا در مجمع مورد بررسی قرار گیرند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما هم داوطلب کار خیر شوید