قائم‌مقام مجمع خیرین سلامت کشور گفت: بیش از ۴ هزار پروژه درمانی در سراسر کشور توسط خیرین سلامت احداث‌شده است.

به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین سلامت کشور، سید عباس پورهاشمی شامگاه پنجشنبه در آئین افتتاح پروژه‌های مجمع خیرین سلامت این شهرستان اظهار داشت: با توجه به بحران مالی و توان کم دولت در ارتقاء شاخص های درمانی و بهداشتی حضور خیرین در این زمینه می‌تواند به بهبود شرایط کمک ویژه‌ای کند.

وی یکی از نیازهای اصلی بشر در جوامع مختلف را مسئله بهداشت و درمان خواند و افزود: خیرین در تمامی زمینه‌ها اعم از آموزشی و بهداشتی توانسته‌اند منشأ خیرات فراوانی برای کشور باشند.

قائم‌مقام مجمع خیرین سلامت کشور بیان کرد: مجمع خیرین سلامت کشور با تمرکز خیرین سلامت و ایجاد 240 مرکز و شعبه در سراسر کشور توانست اقدامات خیرین در راستای ارتقاء شاخصه‌های بهداشتی را تمرکز بخشیده و از طریق رسانه‌های مختلف نسبت به فرهنگ‌سازی حضور خیرین اقدام کند.

وی اعتمادسازی را اصلی مهم در جذب خیرین برشمرد و عنوان کرد: تا به امروز صدها پروژه در سراسر کشور افتتاح یا کلنگ زنی شده که همگی در اثر مشارکت و اعتماد خیرین به این مجمع بوده است.

پورهاشمی با تشریح فعالیت‌های این مجمع خاطرنشان کرد: فعالیت در بخش‌های سرطان، کشت حلزون و گیاهان دارویی ازجمله برنامه‌های آینده این مجمع بوده که در حال پیگیری است.

وی بیان کرد: تا به امروز بیش از 4200 میلیارد تومان کمک‌های مردمی جذب‌شده و بیش از 4000 پروژه درمانی در سراسر کشور توسط خیرین سلامت در مدت زمان فعالیت این مجمع احداث‌شده است.
قائم مقام مجمع خیرین سلامت همچنین با ارائه گزارشی پیام دبیر کل مجمع خیرین حاج آقا نیری را در این مراسم قرائت کرد.

در بخشی از پیام دبیر کل مجمع خیرین سلامت آمده است: درعصر و زمانه ما کم نیستند انسان های خوب که درس زندگی می دهند.

حیات و ممات شان رنگ و بویی خدایی دارد و مرحوم سمائیان در زمره این نیک مردان روزگار است  در کلاس درس این بزرگمرد همسر و فرزندان گرامی اش به خوبی تمرین و عمل کردند یادش گرامی و رضوان الهی منزلگاهش و از همسر گرامی و یادگارانش که همتی بس بزرگ را در ادامه خواست آن مرحوم دنبال کردند سپاسگذار.

 وظیفه خود می دانم به عنوان یکی از خدمتگذاران این عرصه از عشق و محبت و ایثار همه نیک اندیشان و همچنین شورای محترم مجمع خیرین شهرستان ، ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی استان لرستان و مجموعه شبکه بهداش شهرستان بروجرد، امام جمعه محبوب شهرستان بروجرد، فرماندار محترم شهرستان بروجرد نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی خصوصا برادر ارجمند جناب اقای دکتر بروجردی به واسطه پیگیری های مجدانه و مدیرعامل محترم مجمع خیرین سلامت شهرستان بروجرد برادر پرتلاش جناب آقای خجسته و همکاران عزیز تشکر نمایم و از درگاه باریتعالی عاجزانه طلب نماییم که به همه ما توفیق پیش از گذشته عنایت فرماید.

آشنایان گمنام سفیران مهربانی و رهپویان بی ادعا دعای خیر ما بدرقه جاده سعادت و سلامت شما باد و بال فرشته هایی که بر علو همت شما غبطه می خورند آذین لحظه های تان به امید اینکه سپاس مضاعف ما را پذیرا باشید.

 

سید رضا نیری

انتهای پیام/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *