قائم مقام مجمع خیرین سلامت کشور کشور گفت: اعتماد مردم مهترین سرمایه مجمع خیرین سلامت است

به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین سلامت کشور،سید عباس پورهاشمی در گردهمایی اعضای هیئت مدیره و روسای مجامع خیرین استان تهران که  در ساختمان مرکزی وزارت بهداشت برگزار شد، اظهار داشت: مجمع خیرین سلامت استان تهران می تواند از ظرفیت های مناسب خیرین برای رفع مشکلات در این زمینه استفاده نماید.

 وی افزود: مردم کشور ما مردم فهیمی و عزیزی هستند که هر جایی که اعتماد پیدا کنند قطعا حمایت و مشارکت می کنند.

 قائم مقام مجمع خیرین سلامت کشور بیان رد: سرمایه اصلی مجمع خیرین سلامت مردم و اطمینانی است که مردم به مجمع کرده اند.

 وی با بیان اینکه تهران به دلیل جایگاهی که دارد پیشانی کشور است، بیان کرد: علی رغم اینکه در استان تهران فعالیت ها دیر شروع شده با افراد شاخصی که در هئیت مدیره هستند از وجود آنها جهت پیشبرد کار استفاده می شود.

پورهاشمی با بیان اینکه مجمع خیرین سلامت تعاملی بیشتر خوبی با ائمه جمعه در سراسر کشور دارد و ائمه جمعه رئیس هئیت مدیره مجمع خیرین در سراسر کشور هستند، عنوان کرد: مجمع خیرین سلامت تشکیلاتی مردمی است و اولین شاخص مهم آن مردمی بودن مجمع خیرین است.

 مشاور وزیر بهداشت با بیان اینکه هیچ گونه فعالیت سیاسی وگرایش به جناح ها و گروه های سیاسی در مجمع وجود ندارد، اظهار داشت: همه ظرفیت‌های مردمی برای رفع مشکلات در حوزه بهداشت و درمان در مجمع خیرین سلامت به کار گرفته می‌شود و لازم است که در این زمینه زمینه مشارکت مردم برای حضور در این امر خیر فراهم شد.

پورهاشمی با بیان اینکه مجمع خیرین بر اساس برنامه‌ریزی و حرکت بر اساس برنامه عمل می کند،عنوان کرد: داشتن برنامه و حرکت منطبق با برنامه باید مورد توجه استانها قرار گیرد.

 قائم مقام مجمع خیرین سلامت کشور با بیان اینکه شاخص ها بر اساس اولویت بندی دانشگاه علوم پزشکی است، گفت: مجمع خیرین سلامت باید پروژه های خود را بر اساس اولویت بندی دانشگاه تنظیم کنند.

پورهاشمی با بیان اینکه ظرفیت های خیرین سلامت در حوزه بهداشت و درمان در کنار همت روسای بهداشت و درمان مکمل هم هستند ، گفت:عقب ماندگی حوزه بهداشت و درمان با همت خیرین حوزه سلامت برطرف شود.

 

 انتهای پیام/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *