مدیرعامل مجمع خیرین تامین سلامت استان فارس گفت: خیرین این استان با گام های بلند در رفع مشكلات و نیازهای درمانی و بهداشتی از خیرین كشور، پیشی گرفتند. دكترعلی اكبر رامجردی مدیرعامل مجمع خیرین تامین سلامت فارس ، چهارشنبه در جمع خبرنگاران در شیراز افزود: خیرین فارس پارسال 206 میلیارد و 180 میلیون ریال به فعالیت های مختلف درمانی ، بهداشتی و رفع نیازهای بیماران نیازمند كمك كردند.

وی اظهار داشت: تلقی جامعه این است كه افراد خیر بخشی از ثروت خود را صرف امور خیر می كنند اما در میان خیرین عرصه سلامت ، افرادی هستند كه تنها دارایی های خود را در اختیار مجمع خیرین می گذارند.
وی ادامه داد: نیازهای درمانی و بهداشتی جامعه بیش از توان دانشگاه علوم پزشكی است و خیرین با اقدامات خیر خواهانه خود بسیاری از موانع را رفع می كنند.
رامجردی بیان كرد: خیرین در شهرستان های فارس موفق به انجام 30 درصد از كل موارد خیر این استان شده اند و این مهم بیشتر با اهدای زمین و ساخت خانه های بهداشت همراه است. وی ادامه داد: بیمارستان سوختگی شیراز كه با همت خیرین در حال ساخت است ، با كمك 60 درصدی دولت تا پایان سال به بهره برداری می رسد.
مدیرعامل مجمع خیرین تامین سلامت استان فارس افزود: مراكز درمانی بسیار پیشرفته و كارآمد با همت خیرین فارس در شیراز مشغول خدمات رسانی هستند و این مهم در دهه اخیر نمود بیشتری یافته است

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *