ورود ثبت نام

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

تشکیل جلسه هم اندیشی ایجاد مؤسسه مجمع خیرین سلامت شهرستان کامیاران

تشکیل جلسه هم اندیشی ایجاد مؤسسه مجمع خیرین سلامت شهرستان کامیاران

 

 

بنا به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین سلامت کردستان و به دعوت شبکه بهداشت و درمان شهرستان کامیاران جلسه هم اندیشی ایجاد و راه اندازی مجمع خیرین سلامت در محل فرمانداری با حضور مدیر محترم امور اجتماعی استانداری کردستان و سرپرست فرمانداری شهرستان، مدیرعامل مجمع خیرین سلامت استان، معاون محترم اجتماعی دانشگاه، مدیر شبکه بهداشت درمان شهرستان ، مشاور فرماندار در امور بانوان و خیرین و معتمدین شهرستان ساعت 13چهارشنبه مورخه 1396/9/22در سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل گردید و پس از تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید و ذکر صلوات جلسه آغاز شد.

مدیرشبکه بهداشت و درمان و مدیرعامل مجمع خیرین سلامت گزارشی درخصوص کمکهای خیرین و پروژه های اجرا شده خیر ساز شهرستان ارائه نمودند و پس از بحث و تبادل نظر و استماع نظرات عزیزان حاضر در جلسه مقرر گردید جلسه ای با حضور خیرین محترم داوطلب جهت تعیین هیئت مؤسس و هیئت مدیره موقت  تشکیل و فرآیند مراحل ثبت و پیگیری امور را عهده دار شوند.

مدیرکل محترم امور اجتماعی استانداری کردستان طی بیاناتی ضمن ارائه جمع بندی مطالب عنوان شده رهنمودهای لازم درخصوص ادامه روند کار و ایجاد مؤسسه،از فعالیت خیرین در بخش سلامت تقدیر و تشکر نموده و با توجه به بازدید خود از پروژه مرکز سلامت جامعه روستای خامسان وضعیت و اجرای پروژه را مطلوب ارزیابی و اظهار رضایت فرموده و خواهان استمرار کمک های خیرین با تشکیل هیئت مؤسس و هیأت مدیره از بین خیرین خوشنام و مردمی شهرستان شدند.

در پایان لوح تقدیری به پاس خدمات خانواده محترم بابائی(روحانی) در احداث خانه بهداشت   روستا ی کاشتر تقدیم حضور خیّر ارجمند گردید.

روابط عمومی مجمع خیرین سلامت کردستان