تلفن مجمع خیرین سلامت کشور

ورود ثبت نام

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

 

مساعدت ۱۰۰ میلیارد ریالی از بیماران سخت‌درمان همدان

 

مسئول امور مشارکت‌های مرد‌می و امور مد‌د‌کاری مجمع خیرین سلامت همد‌ان از مساعدت ۱۰۰ میلیارد ریالی این مجموعه از بیماران سخت‌درمان همدان طی ۱۰ سال اخیر خبر داد.

حمید‌ شاکری‌صفت در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از مساعدت ۱۰۰ میلیارد ریالی مجمع خیرین سلامت همدان به بیماران سخت‌درمان طی ۱۰ سال اخیر خبر داد و اظهار کرد: در این مدت ۴ هزار و ۱۹۵ بیمار به مجمع خیرین سلامت مراجعه کردند که به ۲ هزار و ۴۲۱ نفر مساعدت شده و یک هزار و ۷۷۴ بیمار  راهنمایی شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه مساعدت ریالی به این بیماران ۲۷ میلیارد و ۸۱۷ میلیون و ۳۶۵ هزار ریال بوده است عنوان کرد: ۶۰۰ نفر از خیرین ما حامیان طرح سخاوت هستند که از ۷۶۶ بیمار حمایت مداوم دارند.

مسئول امور مشارکت‌های مرد‌می و امور مد‌د‌کاری مجمع خیرین سلامت همد‌ان با بیان اینکه مبلغ نقدی مساعدت خیرین در طرح سخاوت ۱۰ میلیارد و ۸۶۲ میلیون و ۳ هزار و ۷۶۷ ریال بوده است عنوان کرد: مبلغ غیرنقدی نیز یک میلیارد  و ۸۰۱ میلیون و ۷۰ هزار ریال است.

وی به توزیع غذای گرم، سبد غذایی خشک، گوشت قربانی و مرغ به ارزش ۱۵ میلیارد و ۵۳۶ میلیون و ۶۶۶ هزار و ۵۰ ریال اشاره کرد و گفت: در طرح مشق مهربانی(کمک هزینه تحصیلی) ۱۰۰ میلیون ریال، طرح محیا(اهدای کیک و هدیه در سالروز تولد بیمار) ۶۶ میلیون و ۷۷۰ هزار، طرح زیارت ۲۳ میلیون و ۹۰۰ هزار ریال هزینه شده که جمع مساعدت‌ها در این بخش ۱۹۰ میلیون و ۶۷۰ هزار ریال است.

شاکری‌صفت با تاکید به اینکه جمع کل مساعدت‌ها در سرفصل‌های مختلف ۵۶ میلیارد و ۲۰۷ میلیون و ۷۷۴ هزار و ۸۱۷ ریال بوده است خاطرنشان کرد: به ۴۸۰ نفر به مبلغ ۲۲ میلیارد و ۲۷۴ میلیون ریال نیز وام قرض‌الحسنه پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه برای یک‌هزار و ۶۲۶ بیمار به مبلغ ۲۱ میلیارد و ۲۶۱ میلیون و ۹۷۵ هزار و ۵۴۰ ریال از سایر مراکز تخفیفاتی گرفته شده است بیان کرد: جمع مساعدت‌ها ۱۰۰ میلیارد و ۴۴۳ میلیون و ۷۵۰ هزار و ۳۵۷ ریال است.

 

متن تسلیت فوت مادر

 

  معاون مشارکت‌های مردمی ، رسانه و امور بین الملل و مجلس در پیامی درگذشت مادر دکتر محمد حسن نامی  رئیس محترم هیات مدیره مجمع خیرین سلامت استان تهران را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و انا الیه راجعون

برادر ارجمند جناب آقای دکتر محمد حسن نامی

رئیس محترم سازمان مدیریت بحران کشور و رئیس محترم هیات  مدیره مجمع خیرین سلامت استان تهران

ضایعه درگذشت والده ماجده

جنابعالی موجب تاثر و تالم  گردید .

از درگاه ایزد تعالی علو درجات و محشور شدن آن مرحومه باائمه اطهار علیهم السلام بویژه حضرت زهرا سلام اله علیها را خواستارم و برای جنابعالی و سایر خانواده های داغدار و  ارجمندتان صبر جمیل و سلامتی ازخداوند منان آرزومندم.

سید محمد طباطبایی

معاون مشارکت‌های مردمی ، رسانه و امور بین الملل و مجلس

 بهمن ماه ۱۴۰۱

 

 

 متن تسلیت فوت مادر

   

  . دبیر کل مجمع خیرین سلامت در پیامی درگذشت مادر دکتر محمد حسن نامی  رئیس محترم هیات مدیره مجمع خیرین سلامت استان تهران را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم  

 

 
بازگشت همه به سوی اوست.
برادر ارجمند جناب آقای دکتر محمد حسن نامی
رئیس محترم سازمان مدیریت بحران کشور و رئیس محترم هیات مدیره مجمع خیرین سلامت استان تهران
ضایعه درگذشت والده مکرمه ی جنابعالی موجب تاثر و تالم  گردید.
از درگاه ایزد تعالی در ایام ماه مبارک رجب المرجب ، علو درجات و محشور شدن مرحومه با حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها را خواستارم و برای جنابعالی و سایر خانواده های داغدار و  ارجمندتان صبر و سلامتی ازخداوند منان آرزومندم.
دکتر حسینعلی شهریاری
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی و دبیر کل مجمع خیرین سلامت کشور
 بهمن ماه ۱۴۰۱

تیم تخصصی پزشکی خیرین سلامت به منظور ارائه خدمات ویزیت رایگان به توابع بخش سرشیو شهرستان مریوان اعزام شد.

 

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کردستان؛ به منظور ایجاد زمینه رشد، توسعه و ارتقاء سطح سلامت مناطق دور افتاده و کم‌ برخوردار، کاروان تیم تخصصی خیرین سلامت دانشگاه جهت ارائه خدمات ویزیت رایگان به شهر ویله از توابع بخش سرشیو شهرستان مریوان اعزام شد.

در این کاراون، تیم تخصصی خیرین سلامت به مدت دو روز در حوزه‌های تخصصی شامل ۳۸ نفر متخصص داخلی، ۱۵نفر متخصص کودکان، ۱۸نفر متخصص زنان، ۲۹نفر خدمات آزمایشگاهی و ۱۵نفر کارشناس تغذیه به ارائه خدمات ویزیت رایگان پرداختند.

 این طرح با حضور متخصصین مختلف در مناطق روستایی هر ۱۵روز یک بار اجرا می شود و در طی آن گرو‌ه های هدف و بی بضاعت به صورت رایگان ویزیت می‌ شوند.