تلفن مجمع خیرین سلامت کشور

ورود ثبت نام

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

توزیع 130 بسته معیشتی در همدان
 
 
 
 
 
مسئول امور مشارکت‌های مردمی و امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان از توزیع ۱۳۰ بسته غذایی و معیشتی در میان مددجویان این مجموعه همزمان با سالروز شب شهادت حضرت فاطمه(س) خبر داد.
 
 

حمید شاکری‌صفت، مسئول امور مشارکت‌های مردمی و امور مددکاری مجمع خیرین سلامت استان همدان در گفت‌وگو با ایکنا از همدان، اظهار کرد: هم‌زمان با ایام شهادت حضرت زهرا(س)، امروز، ۲۷ دی‌ماه، ۴۰۰ پرس غذای گرم و ۱۳۰ کیلوگرم گوشت گوسفندی در میان نیازمندان تحت حمایت مجمع خیرین سلامت استان توزیع خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه تمام هزینه‌های خرید این بسته‌های معیشتی از سوی خیرین تأمین می‌شود، گفت: در مجموع ۳۰ میلیون تومان برای خرید این بسته‌ها هزینه شده است. ۱۳۰ بسته نان شیرمال نیز از سوی یک خیر در بین نیازمندان توزیع می‌شود.

انتهای پیام

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، آرزو حیدریان رئیس شورای مشارکت‌های زنان مجمع خیرین سلامت خراسان رضوی گفت: توزیع دو هزار پرس غذای گرم بین خانواده‌های بی بضاعت خراسان رضوی  همزمان با پویش "خیر کثیر" در هفته گرامیداشت تغذیه سالم انجام شده است.

او افزود: این غذا‌های گرم در حاشیه مشهد و شهرستان‌های خلیل آباد، صالح آباد، کلات، بردسکن، قوچان و بجستان خراسان رضوی توزیع شده است.

رئیس شورای مشارکت‌های زنان مجمع خیرین سلامت خراسان رضوی ادامه داد: ۵۰۰ بسته بهداشتی شامل ماسک و مواد ضدعفونی هم بین خانواده‌های نیازمند در خراسان رضوی توزیع شد.
 

افتتاح پایگاه سلامت انقلاب به همت خیرین ملایر

 رئیس مجمع خیرین سلامت ملایر مطرح کرد: پایگاه سلامت انقلاب با همت بلند خیر ارجمند شادروان حاج «محمدعلی رحیمی» پدر بزرگوار شهید جاویدالاثر «محسن رحیمی» ساخته و به همت خیر ارجمند شادروان حاج «محمود تویسرکانی» تجهیز شده است.

دکتر عباس آذرهمایون  در مراسم افتتاح پایگاه سلامت انقلاب شهرستان ملایر، اعتبار ساخت این مرکز را حدود ۵۰۰ میلیون تومان برآورد و تصریح کرد: این پایگاه در زمینی به مساحت ۱۴۰ مترمربع با پنج نفر پرسنل از امروز آغاز به کار می کند.

وی افزود: ۱۰۰ میلیون تومان از این اعتبار توسط شبکه بهداشت و درمان شهرستان و مابقی به همت خیرین گرانقدر تأمین شده است، در واقع با پیش قدم شدن خیرین، مجوز شروع کار برای شبکه بهداشت و درمانی میسر می شود.

آذرهمایون با بیان اینکه این مرکز به جمعیت ۱۵ هزار نفری این منطقه خدمات درمانی ارائه می دهد، افزود: خدمات پایگاه سلامت انقلاب شامل واکسیناسیون، سلامت مادر و کودک، بهداشت محیط حرفه ای و سالمندان است.

نوه شادروان حاج محمدعلی رحیمی نیز در ادامه ضمن تشکر از عوامل حوزه اجرایی مجمع سلامت خیرین شهرستان، گفت: با گذشت بیش از ۱۰ سال از عمر پربرکت مجمع خیرین سلامت ملایر ما هم باور نمی کردیم که روزی این حلقه های کوچک و ۱۰ نفره کنار یکدیگر قرار گرفته و امروز شاهد افتتاح بسیاری از پایگاه های سلامت و دیگر بخش های پزشکی به همت خیرین این مجمع باشیم.

بهروز رحیمی یادآور شد: هر روز نور و تلألو چراغ روشن شده توسط خیرین بیشتر می شود و اقدام این مرحومان و خانواده آنها یک سنت ماندگار است که سبب ماندگاری این نام های بزرگ برای سالیان طولانی در این شهر خواهد شد.

مدیر صندوق رفاه دانشجویی وزارت بهداشت کشور خاطرنشان کرد: سفره ها به برکت انسان های بزرگی که کنار آن می نشینند بزرگ می شوند و هرچه این سفره های مهربانی وسیع تر شود به طور قطع دامنه خیر و برکت آن بیشتر خواهد شد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان ملایر نیز با بیان اینکه شبکه بهداشت و درمان کشور با سربلند شدن در زمینه بیماری کرونا، بار دیگر خود را در معرض امتحان گذاشت، گفت: اگر حمایت و همت خیرین شهرستان نبود چه بسا بسیاری از پروژه های بهداشتی و درمانی در این شهرستان انجام نمی شد.

دکتر محسن ترکاشوند ادامه داد: نمونه این حمایت در حوزه مهار بیماری کرونا و در شرایط پیک سوم شیوع آن بود و آنچه مردانه از هجوم این دشمن جلوگیری کرد، خیرین شهرستان بودند.

وی با بیان اینکه قبل از افتتاح این مرکز، ساکنان این منطقه برای ارائه خدمات مجبور به مراجعه به مرکز خدمات جامع سلامت باغ گل بودند، ابرازامیدواری کرد با تداوم این راه پر خیر و برکت، شاهد افتتاح چنین پروژه هایی به ویژه در حوزه بهداشت و درمان شهرستان باشیم. 

انتهای پیام

 • نیکوکاران خراسان شمالی ۲۹ میلیارد ریال برای مقابله با کرونا کمک کردند

  بجنورد- ایرنا- مدیرعامل مجمع خیرین سلامت خراسان شمالی گفت: نیکوکاران استان در ۹ ماه امسال ۲۹ میلیارد ریال به نظام بهداشتی و درمانی برای کنترل و پیشگیری ویروس کرونا کمک کردند که بیشتر این کمک‌ها در زمینه خرید وسایل حفاظت فردی کارکنان درمان بوده است.

  علیرضا صفاری روز چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این کمک ها در حوزه کرونا برای خرید ماسک، گان و دستکش و تجهیزات بیمارستانی مانند دستگاه دیالیز، اتوکلاو، اکسی متر و دستگاه ضد عفونی هزینه شده است.

  وی با بیان اینکه کمک های نیکوکاران بر اساس نیاز سنجی های مراکز بهداشتی و درمانی استان انجام می شود، تصریح کرد: این مجمع علاوه بر کمک ها در حوزه کرونا، پارسال ۲۸ پروژه درمانی و بهداشتی را با کمک نیکوکاران تکمیل کرده است.

  صفاری افزود: شاخص ترین این پروژه ها ساخت مرکز جامع سلامت رسول اکرم (ص) در منطقه نیروگاه بجنورد با متراژ ۹۰۰ متر در ۳ طبقه و با هزینه ۱۰ میلیارد ریال اعتبار بوده است.

  وی ساخت مرکز جامع سلامت حصاری و پایگاه سلامت شهرک فرهنگیان را از دیگر اقدامات این مجمع  دانست و یادآور شد: هم اکنون با کمک نیکوکاران مرکز جامع سلامت روستایی در راستقان از توابع شهرستان رازوجرگلان با زیربنای ۵۲۰ متر و با اعتباری بالغ بر ۲۴ میلیارد ریال در حال ساخت است.

  استان خراسان شمالی که از ابتدای مردادماه رنگ قرمز شیوع کرونا به خود گرفته بود، پس از اعمال محدودیت های جدید در آذرماه، از نظر شیوع ویروس کرونا به وضعیت نارنجی تغییر وضعیت داد، و بنا بر اعلام مسوولان بهداشتی اکنون در وضعیت زرد قرار دارد.

  هفته گذشته شمار فوتی های کرونایی خراسان شمالی در چند روز صفر شده بود.

 

توزیع ۴۰۰ پرس غذای گرم به بیماران خاص

حمید شاکری صفت مسئول امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان,اظهار کرد:هر پرس غذا

 

۲۰ هزار تومان است که در مجموع ۸ میلیون تومان برای اطعام بیماران خاص هزینه خواهد شد.

او با اشاره به اینکه هزینه ۴۰۰ پرس غذا را  ۶ نیکوکار همدانی پرداخت کرده اند بیان کرد: بیماران گروه هدف مجمع خیرین سلامت استان همدان بیماران سخت‌درمان مبتلا به سرطان نیازمند بزرگسال، کودکان ناشنوا و کم‌شنوا، کودکان دارای بیماری قلبی، کودکان دارای اختلال رشد، کودکان دارای بیماری حاد چشمی و کودکان دارای شکاف لب و کام نیازمند هستند.

شاکری‌صفت با تاکید بر اهمیت کمک خیرین سلامت برای رفع مشکلات بیماران سخت‌درمان گفت: نیکوکاران در صورت تمایل به مساعدت این بیماران می‌توانند به شماره حساب جاری ۰۱۰۶۸۴۷۱۵۵۰۰۹ با شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۱۹۹۵۲۸۰۹۶ بانک ملی  کمک های نقدی خود را به حساب مجمع خیرین سلامت همدان واریز کنند.

مسئول امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان یادآور شد:۱۴۰۰ بیمار خاص تحت پوشش مجمع خیرین شهرستان همدان هستند.