بخش مراقبت های ویژه (ICU) بیمارستان فجر مریوان تجهیز شد

ایسنا/کردستان مدیر شبکه بهداشت شهرستان مریوان گفت: به همت خیرین عرصه سلامت و حمایت های رئیس و معاونین دانشگاه علوم پزشکی کردستان بخش مراقبت های ویژه (ICU)بیمارستان فجر شهرستان مریوان تجهیز شد.

فیضی، در این باره اظهار کرد: تعداد تخت های بستری بخش مراقبت های ویژه (ICU)در شهرستان مریوان افزایش یافته است.

 وی در ادامه افزود: به منظور توسعه خدمات و بهبود کیفیت و رفاه حال بیماران و همراهان و کاهش نگرانی مراجعین،با همت و مساعدت خیرین سلامت شهرستان و حمایت دانشگاه علوم پزشکی کردستان بخش جدید آی سی یو بیمارستان فجر در فضایی به وسعت ۲۳۰ مترمربع و با صرف هزینه ای افزون بر ۱۴۰ میلیارد ریال ساخت و مورد بهره برداری قرار گرفت.

فیضی ضمن تقدیر و تشکر افزودند: بعدازبهره برداری از بخش جدید آی.سی.یو بیمارستان فجر مریوان، تعداد تخت های مراقبت های ویژه در این بیمارستان از ۴ تخت به ۹ تخت مجهز به تجهیزات پیشرفته پزشکی افزایش یافته و واین امردر خدمت رسانی مطلوبتر به مردم شهرستان تاثیر بسزایی خواهد داشت.

وی در ادامه بیان کرد: مبلغ ۴۰ میلیارد ریال هزینه برای ساخت و تکمیل ساختمان این بخش از طرف خیرین سلامت شهرستان و مبلغی بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات دانشگاه علوم کردستان برای تجهیز و راه اندازی آن اختصاص یافته است. 

  انتهای پیام

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *