. افزون بر ۳ میلیارد تومان توسط مجمع خیرین سلامت گیلان کمک  شد

 

 

 

خیرین محترم سلامت شهرستان قروه طی اقداماتی خیر خواهانه و انساندوستانه کمک های به شرح زیر به بخش سلامت نموده و همچنین بااقدامی نوع دوستانه واهدای عضو شهروندان قروه ای را یاری نمودند

 

1. خانواده محترم شیخ جعفری اهل سریش آباد طی اقدامی نوع دوستانه و با اهدای اعضای بدن مرحوم محمدعلی شیخ جعفری که دچار مرگ مغزی شده بودند موجبات تحقق حیاتی دوباره به نیازمندان پیوند عضو گردیدند. از خداوند متعال برای آن مرحوم طلب مغفرت و جهت بازماندگان حسن اجر و ثواب اخروی و صحت و سلامت تمنا می نمائیم.همچنین ازمدیریت وهمکاران محترم شبکه بهداشت ودرمان قروه که با حضور در مراسم واهدای تاج گل از خانواده متوفی دلجویی نمودند تقدیر وتشکر می نمائیم.
2. خانواده محترم عباسی به نیت خیرات مرحومه دلبر عباسی مبلغ 850 میلیون ریال بابت خرید یک دستگاه مانیتورینگ سانترال جهت بخش تنفسیICU به ارزش 420 میلیون ریال و یک دستگاه نوارمغر(EEG) به قیمت 400 میلیون ریال وتجهیزات پزشکی معادل سی میلیون ریال به بیمارستان شهید بهشتی قروه اهدا نمودند، برای این عزیزان خیر سلامت برکت در زندگی وعاقبت به خیری و جهت مرحومه مغفوره غفران و رحمت واسعه الهی طلب می نمائیم.
3. با پیگیری بهورز، دهیار و شورای روستای بهارلو توسط مدیرمعدن طلای قروه یک دستگاه یونیت دندانپزشکی جهت مرکز جامع سلامت تهیه و اهدا گردید جهت همه عزیزانی که موجبات این امر خیر گردیدندوهمچنین مدیران وهمکاران شبکه بهداشت ودرمان شهرستان قروه توفیق و اجر و ثواب تمنا می نمایئم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *