دستپاچگی و تناقض‌گویی رسانه‌‌های معاند فارسی‌زبان از "تست انسانی واکسن ایرانی کرونا"/ شنای ایران با دست‌‌های بسته در اقیانوس کرونا، تحریم و تحریف

 
 
پیام تشکر دبیر کل مجمع خیرین سلامت کشور از سرکار خانم طیبه مخبر
به گزارش صدای صنعتگر، دکتر حسینعلی شهریاری دبیر کل مجمع خیرین سلامت کشور طی پیامی از سرکار خانم طیبه مخبر اولین داوطلب دریافت واکسن کرونا ایرانی تقدیز کرد.
بسم الله الرحمن الرحیم
“وَ ما تَفْعَلُوا مِنْ خَیْر یَعْلَمْهُ اللّهُ ” بقره/197
“آنچه از كارهاى خير انجام دهيد خدا مى‌داند.”
سلام علیکم
فرهیخته گرامی : سرکارخانم طیبه مخبر
حضور زنان با تأسی به حضرت زهرا (س) با حفظ شئونات اسلامی حضور پررنگی در عرصه های مختلف داشته که زمینه پیشرفت و کرامت بخشی آنان در جامعه از برکات بزرگ انقلاب اسلامی ایران است. هر جا که احساس کنند که حضورشان لازم است به زیباترین وجه ممکن نقش‌آفرینی می‌ کنند.
اینک که در پرتو الطاف الهی وبا همت وپشتکار والای دانشمندان و محققان ایرانی در ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با نام “کُوو ایران برکت”در آغاز فاز نخست آزمایش واکسن ایرانی کرونا، بعنوان اولین زن داوطلب جهت دریافت این واکسن با احساس تکلیف و ایمان قلبی نسبت به دستاوردهای علمی دانشمندان ایرانی پیشگام بوده اید ، در کمال مفاخره و مباهات از اقدام ارزنده شما بانوی فرهیخته تقدیر و تشکر بعمل می آید .
از درگاه حضرت سبحان ، تداوم تعالی ، سعادت ، سیادت و توفیقات روز افزون سرکارعالی را درسایه توجهات حضرت ولیعصر (عج) مسئلت می نمایم.
دکترحسینعلی شهریاری
دبیرکل مجمع خیرین سلامت کشور
 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *