حمایت از ۲۴۰ بیمار سخت‌درمان استان همدان در طرح «سخاوت»

همدان – مسئول مشارکت‌های مردمی و امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان از حمایت ۲۴۰ بیمار سخت درمان در طرح «سخاوت» خبر داد و گفت: ۲۵۰ حامی از این بیماران حمایت می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، حمید شاکری‌صفت اظهار کرد: با توجه به هزینه‌های سنگین درمان بیماران سخت‌درمان و به منظور جذب و هدایت مشارکت خیرین در عرصه سلامت، امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان نسبت به حمایت از این بیماران در قالب طرح «سخاوت» اقدام کرده است.

وی با بیان اینکه این طرح از ماه رمضان سال ۹۴ کلید خورد، گفت: در این طرح هر فرد نیکوکار با توجه به توانایی مالی خود می‌تواند هزینه‌های درمان ماهیانه یک یا چند بیمار نیازمند را برای دوره یک ساله تقبل کند.

مسئول مشارکت‌های مردمی و امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان ادامه داد: چند فرد خیر نیز می‌توانند به صورت مشترک هزینه ماهیانه یک بیمار نیازمند را برای یک دوره یک ساله تقبل کنند.

وی با اشاره به اینکه در طرح سخاوت فرد نیکوکار به عنوان حامی می‌تواند به خواست خود نوع بیمار را انتخاب و حمایت کند، عنوان کرد: این طرح با توجه به توانایی مالی حامیان به سه نوع تقسیم شده است.

شاکری در توضیح طرح سخاوت یک بیان کرد: در این طرح یک نفر خیر به عنوان حامی یک یا چند بیمار را ماهیانه مساعدت می‌کند و حداقل پرداختی ماهیانه یکصد هزار تومان برای هر بیمار است.

وی با اشاره به طرح سخاوت ۲ افزود: در این طرح یک یا دو یا چند نفر خیر به عنوان حامی یک بیمار را ماهیانه مساعدت می‌کنند که حداقل پرداخت ماهیانه ۵۰ هزار تومان است.

مسئول مشارکت‌های مردمی و امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان با بیان اینکه در طرح سخاوت ۳ نیز خیر در ماه هر میزان که می‌تواند کمک می‌کند و حداقلی وجود ندارد، گفت: حامیان وجوه مورد تعهد را با ذکر نام بیمار تحت حمایت خود به حساب مجمع واریز و با مدیریت امور مددکاری مجمع به بیماران در قبال فاکتور درمانی پرداخت می‌شود.

وی بگفت: در حال حاضر ۲۴۰ بیمار سخت‌درمان نیازمند زیر پوشش طرح سخاوت قرار دارند که در این راستا ۲۵۰ حامی از این بیماران حمایت می‌کنند.

 

کد خبر 4959884

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *