آذربایجان غربی رئیس هیات مدیره مجمع خیرین سلامت آذربایجان غربی گفت: پروژه ساختمان ۱۰۰ تختخوابی دیالیز بیمارستان طالقانی ارومیه بدون توقف ادامه دارد.

متاعی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به آخرین وضعیت پروژه ساختمان خیرساز ۱۰۰ تختخوابی دیالیز بیمارستان آیت الله طالقانی ارومیه اظهار کرد: این پروژه از ۱۰ مهر ماه شروع شده و بعد از انجام عملیات خاکبرداری، بتن ریزی و دیوارهای حائل بتنی، آرماتوربندی و قالب بندی سقف نیز از ۱۰ روز پیش آغازشده و اگر آب و هوای ارومیه مساعد باشد در ۱۰ روز آینده سقف زیرزمین یعنی اولین طبقه را بتن ریزی خواهیم کرد.
وی با بیان اینکه قبل از موعد مقرر این پروژه را با کیفیت بالاتر آماده تحویل و تجهیز خواهیم داد، ادامه داد: با همت خیرن سلامت این پروژه بدون توقف ادامه خواهد یافت و به اتمام خواهد رسید.
متاعی با اشاره به اینکه برای این ساختمان با تاسیسات مکانیکی و برقی حدودا ۱۵ میلیارد تومان هزینه برآورد شده است، گفت: طرح اولیه این پروژه برای ۱۰۰ تختخواب و ۳۰۰۰ متر مربع برنامه ریزی شده که تاکنون حدودا ۸۵۰ میلیون تومان هزینه شده و از طریق خیرین نزدیک به ۸۰ میلیون تومان به حساب مجمع اهدا شده است.
انتهای پیام

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *