به گزارشروابط عمومی مجمع خیرین سلامت کشور،حسینعلی شهریاری در دیدار با آیت الله العظمی مکارم شیرازی از مراجع تقلید شیعیان در قم  که صبح امروز به همراه هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت کشور و معاونان مجمع خیرین سلامت کشور و اعضای هئیت مدیره مجمع خیرین سلامت استان قم برگزار شد ضمن ارائه گزارش عملکرد یک دهه فعالیت مجمع خیرین سلامت کشور در حوزه بهداشت و درمان، اظهار داشت: مجمع خیرین سلامت از بدو تاسیس تاکنون منشاء آثار و برکات زیادی در حوزه بهداشت و درمان بوده است.

وی با اشاره به نقش فعال خیرین در حوزه بهداشت و درمان افزود: در بیش از یک دهه فعالیت مجمع ،خیرین سلامت بیش از 6 هزار میلیارد تومان به بخش بهداشت و درمان کشور کمک کردند.
دبیر کل مجمع خیرین سلامت کشور با بیان اینکه برای سال جاری پیش بینی‌ها بر مشارکت خیرین سلامت به میزان هزار میلیارد تومان است،گفت:  در شش ماهه ابتدای سالجاری حدود 400 میلیارد تومان خیرین سلامت در بخش بهداشت و درمان کمک کرده اند.
شهریاری با بیان اینکه پیشگیری از موضوعات مهمی است که مجمع خیرین سلامت نیر بر آن تاکید دارد،گفت: یکی از بخش هایی که مجمع خیرین سلامت در ان وارد شده موضوع پژوهش ایست که از موضوعات جدی و مورد تاکید است،تلاش ما این بوده که خیرین سلامت در این بخش هم و مشارکت کنند.
در این دیدار آیت الله العظمی مکارم شیرازی با اشاره به اهمیت کار خیر در حوزه بهداشت و درمان و لزوم اطلاع رسانی در مورد اقدامات صورت گرفته از سوی خیرین سلامت، اظهار داشت: کار خیر در اسلام مورد تاکید قرار گرفته و این اقدامات در حوزه بهداشت و درمان جهاد فی سبیل الله است.
وی با رهنمودهایی در این زمینه بیان کردند: این اقدمات خداپسندانه باید در جامعه اسلامی ترویج شود و با شتاب هر چه بیشتر پیش برود،این اقدامات خداپسندانه نیازمند اطلاع رسانی بیشتر است.
انتهای پیام/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *