افتتاح پروژه خیرساز کد دوم شهری فوریت های پزشکی کامیاران

در دومین روز از دهه فجر، پروژه خیرساز کد دوم شهری فوریت های پزشکی شهرستان کامیاران افتتاح گردید.

 

به گزارش وب دا، این مراسم با حضور مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی 115 دانشگاه علوم پزشکی کردستان، قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان در امور مشارکت های اجتماعی، مدیر عامل مجمع خیرین سلامت استان کردستان و مسئولین شهرستان کامیاران برگزار گردید.

مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی 115 دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: هدف از افتتاح این پروژه، پوشش مناطق حاشیه شهرستان کامیاران و قسمتی از محور مواصلاتی جاده کامیاران به سنندج بویژه گردنه مروارید می باشد.

دکتر سعدا… اسماعیلی افزود:  این پروژه در ورودی شهرستان کامیاران با صرف هزینه 60 میلیون تومان توسط خیر سلامت و تأمین نیروی 6 نفر پرسنل، تجهیزات و آمبولانس به مبلغ 200 میلیون تومان از منابع دانشگاه افتتاح شد.

 قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان در امور مشارکت های اجتماعی نیز این پروژه را به عنوان یکی از مصادیق مشارکت و اتحاد که از اهداف و برنامه های اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی است و الگویی مناسب برای اشاعه فرهنگ مشارکت و خیرات در سطح استان دانست.

دکتر بهرام کندائی افزود: افتتاح و به ثمر نشستن چنین پروژه هایی میسر نیست مگر با عنایت خداوند و مشارکت بین بخشی به منظور استفاده بهینه از منابع دولتی و مزین شدن این پروژه به خیرات انفاق شده از جانب خانواده اسدی به نیت والده مرحومه شان به برکت و میمنت طرح افزوده است .

مدیر عامل مجمع خیرین سلامت استان کردستان نیز گفت: مساحت پروژه به متراژ 62 متر مربع در یک طبقه بصورت پیش ساخته شامل پارکینگ، اتاق استراحت پرسنل، آبدارخانه و سالن محل کار است.

مهدی علی مسیمر افزود: افتتاح پروژه فوریتهای پزشکی کامیاران موجب تأمین سلامت، احیاء و انتقال حادثه دیدگان تصادف رانندگی در این دو مسیر سخت گذر می باشد که بیشترین تلفات را در سنوات گذشته داشته است.

وی در پایان از اقدام خیر ارجمند خانواده اسدی به نیت مادر مرحوم شان و همدلی و همکاری تمامی دست اندرکاران ساخت و راه اندازی این پروژه در شهرستان کامیاران قدردانی کرد.

روابط عمومی مجمع خیرین سلامت استان کردستان

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *