بیمارستان ۷۷ تخت‌خوابی امام حسن(ع) بروجرد به همت مجمع خیرین سلامت به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین سلامت کشور بیمارستان 77 تختخوابی امام حسن(ع) بروجرد عصر امروز با حضور قائم‌مقام مجمع خیرین سلامت کشور، مسئولان کشوری و استانی به بهره‌برداری رسید.

این بیمارستان شاخص‌ترین پروژه خیرین سلامت بروجرد است که در سه‌طبقه با زیربنای دو هزار و 300 مترمربع در مدت‌زمان 30 ماه با مشارکت خیرین سلامت بروجرد و دانشگاه علوم پزشکی استان لرستان احداث‌شده است.

این مرکز درمانی شامل بخش‌های اطفال، اورژانس، سی‌تی‌اسکن، رادیولوژی و اتاق عمل است که با بهره‌برداری از آن بخشی از نیازهای درمانی شهروندان بروجردی مرتفع می‌شود.

مرکز مشاوره قبل از ازدواج، خانه بهداشت روستای قلعه حاج عبدالله و مرکز مدیریت بحران بیمارستان شهید چمران با 21 تخت درمانی از دیگر پروژه‌های خیرین سلامت این شهرستان است که عصر امروز با حضور مسئولان مرتبط به بهره‌برداری رسید.

گفتنی است این پروژه‌ها درمجموع سه هزار و 400 مترمربع زیربنا دارند که بخشی از مشکلات درمانی بروجرد را مرتفع می‌کند و قرار بود در برنامه زمان‌بندی هفت‌ساله مجمع خیرین سلامت بروجرد نسبت به احداث آن‌ها اقدام کند که باهمت مردم نیک‌اندیش بروجرد این پروژه‌ها در مدت دو سال و نیم به‌بهره‌برداری رسید.

خیرین نیک‌اندیش تاکنون درزمینهٔ تهیه تجهیزات پزشکی مبلغ 20 میلیارد ریال به بخش درمان بروجرد کمک کرده‌اند که این امر بخش مهمی از مشکلات درمانی شهروندان را کاهش داده است.

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *