تلفن مجمع خیرین سلامت کشور

ورود ثبت نام

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

 
 کمک ۳۲ میلیارد ریالی خیران حوزه سلامت برای پیشگیری از کرونا

 

خیران مجمع خیرین سلامت استان و مجامع شهرستان‌ها از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۵۲ میلیارد ریال به حوزه سلامت خراسان جنوبی کمک کرده اند.

 

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز خراسان جنوبی، سید محمود حسینی مدیر عامل مجمع خیران سلامت استان گفت: این کمک‌ها شامل کمک‌های نقدی و غیرنقدی از جمله تهیه اقلام بهداشتی مانند ماسک N۹۵، ماسک فیلتردار ، گان ، دستکش و مواد ضدعفونی ، تجهیزات پزشکی مانند دستگاه‌های وینتیلاتور، مانیتورینگ، تب سنج، پالس اکسی متر ، ساکشن پرتابل ، ترمومتر دیجیتال ، اکسیژن ساز و سایر اقلام پزشکی ، تجهیزات غیرپزشکی مانند دستگاه‌های سم پاش و ضدعفونی کننده ، توزیع بیش از هزار بسته معیشتی و پویش کمک‌های مومنانه به افراد آسیب پذیر، بیماران صعب العلاج و بیماران سرطانی و ایجاد کارگاه‌های دوخت ماسک‌های سه لایه و لباس محافظ و ... است.

حسینی افزود: با توجه به پیک چهارم کرونا و گسترش ویروس کرونای انگلیسی، نیاز ما به مشارکت‌های خیرین و نیک اندیشان از هر زمانی بیشتر است و با توجه به نیاز قشر آسیب پذیر و بیماران صعب العلاج و به ویژه بیماران سرطانی امیدواریم بتوانیم همانند گذشته در تأمین اقلام بهداشتی و غیر بهداشتی و همچنین تجهیزات پزشکی و غیرپزشکی با کمک خیران، سربلند باشیم.

وی با بیان اینکه مجمع خیران سلامت استان کماکان چشم انتظار دریافت کمک‌های خیران و نیک اندیشان است گفت: شماره کارت ۶۰۳۷۷۰۷۰۰۰۲۲۹۴۴۷ و شماره حساب ۵۶۶۶۶۶۷۴۸ نزد بانک کشاورزی و همچنین شماره حساب ۰۱۰۶۵۸۳۱۵۱۰۰۹ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۵۹۹۰۹۵۷۷۶ نزد بانک ملی برای کمک به بخش بهداشت و درمان استان در نظر گرفته شده و پذیرای کمک‌های مردمی است.

 

معاون امور مشارکت‌های مردمی مجمع خیرین سلامت استان همدان از اهدای ۲۰۰ میلیون تومان هزینه مراسم ترحیم متوفیان به مجمع خیرین این استان خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، حمید شاکری صفت، معاون امور مشارکت‌های مردمی مجمع خیرین سلامت همدان گفت: خیران همدانی از ابتدای شروع کرونا تاکنون با توجه به محدودیت برگزاری مراسم، ۲۰۰ میلیون تومان هزینه برگزاری مراسم مختلف را به این مجموعه اهدا کردند.

او افزود: از مبلغ اهدا شده ۱۰۸ میلیون تومان به خرید تجهیزات بیمارستانی مورد نیاز بیماران سخت‌درمان و ۹۲ میلیون تومان نیز به منظور تهیه سبد غذایی و درمان بیماری‌های صعب‌العلاج هزینه شده است.

معاون امور مشارکت‌های مردمی مجمع خیرین سلامت همدان ادامه داد: بیشترین مبلغ هدیه شده از سوی نیکوکارانی بوده که ۱۰۸ میلیون تومان هزینه برگزاری مجلس ترحیم عزیزش را برای تهیه تجهیزات مورد نیاز بیماران سخت‌درمان اهدا کرده است همچنین کمترین مبلغ اهدا شده نیز صد هزار تومان از طرف یک شخص بوده که در نظر داشته تاج گل برای سر مزار عزیزش خریداری کند.

شاکری صفت با اشاره به اینکه در مجموع نیکوکاران در بیش از ۳۰ مورد هزینه مراسم ترحیم، سالگرد و مراسم مختلف را به بیماران سخت‌درمان اهدا کرده‌اند، بیان کرد: این خیران تمایلی به ذکر نام خود نداشته‌اند.

 

 

ویروس کرونا , گردشگری | توریسم , سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ,

 

معاون مشارکتهای مردمی مجمع خیرین سلامت کشور از مدیران عامل استانهای مجمع خیرین خواست در مورد تبعات جبران ناپذیر سفرهای نوروزی همه ظرفیت‌های رسانه ای را به کار گرفته و اطلاع رسانی کنند.

 

به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین سلامت کشور سید محمد طباطبایی اظهار داشت: نظر به اینکه موج چهارم ویروس منحوس کرونا چهش یافته را در پیشرو داریم همکاران محترم در پیشگیری از شیوع این بیماری منحوس با شعارهای منطقه ای و استفاده از تمام  ظرفیتهای رسانه ای برای اطلاع رسانی اقدام کنند.

و ی افزود:  استفاده از پیامهای کوتاهی مانند سفر نمی رویم تا کرونا نگیریم ، دید و بازدید انشالله بعد کرونا ، خرید عید وغیره با درج پیامها ، صحبت با رسانه‌های محلی وصدا و سیما ی استان، فضای مجازی، فعال کردن نهادهای مردمی ،شهرداری‎ها، و شورای مشارکتهای زنان  از جمله اقداماتی است که انتظار می ریود مدیران مجامع سراسر کشور در این زمینه فعالیت کرده و گزارشات اقدامات انجام شده را برای  دفتر مرکزی مجمع خیرین  منعکس کنند.

 

 

اهدای وسایل خانگی یک بانوی همدانی به ۴ نوعروس

 

مسئول امور مشارکت‌های مردمی مجمع خیرین سلامت استان همدان از اهدای وسایل زندگی یک خانم به چهار نوعروس همدانی خبر داد

 

به گزارش خبرگزاری صداو سیما مرکز همدان، مسئول امور مشارکت‌های مردمی مجمع خیرین سلامت استان همدان اظهار داشت: یک خیر همدانی، پس از مرگ مادرش تمام وسایل زندگی وی را به مجمع خیرین سلامت اهدا کرد.
 
حمید شاکری صفت با بیان اینکه وسایل منزل این متوفی بیش از ۲۰ میلیون تومان قیمت داشت، افزود: این وسایل در حد نو و شامل چهار تخته فرش نه متری، میز تلویزیون، جاکفشی، سرویس آکروپال، سرویس بلور و مواد غذایی بود که پس از مرگ به بیماران نیازمند همدانی اهدا شد.
 
وی اضافه کرد: چهار تخته فرش وی به نوعروسان همدانی که از خانواده‌های نیازمند زیر پوشش مجمع خیرین سلامت بودند اهدا شد همچنین مواد خوراکی این بانو نیز به‌صورت سبد غذایی تبدیل شده و به چند خانواده نیازمند اهدا شد.
 
مسئول امور مشارکت‌های مردمی مجمع خیرین سلامت استان همدان ادامه داد: از زمان شیوع کرونا تاکنون بسیاری از خانواده‌ها هزینه‌های مجلس ترحیم، شب هفت و حتی هزینه سالگرد متوفیان خود را به بیماران نیازمند زیر پوشش مجمع اهدا کرده‌اند.

مساعدت ۷۱۶ میلیون ریالی به بیماران سخت‌درمان همدان

 

 

مسوول امور مشارکت‌های مردمی مجمع خیرین سلامت همدان از مساعدت ۷۱۶ میلیون ریالی به بیماران سخت‌درمان خبر داد.

حمید شاکری‌صفت امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان از برگزاری دویست و نوزدهمین جلسه شورای مددکاری و مشاوره مجمع خیرین سلامت همدان خبر داد و اظهار کرد: این جلسه با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار و در آن پرونده ۱۳ بیمار بررسی شد.

وی با اشاره به مساعدت بلاعوض ۳۳۰ میلیون ریالی مجمع خیرین سلامت همدان به بیماران بیان کرد: مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال وام قرض‌الحسنه در اختیار بیماران قرار می‌گیرد.

مسوول امور مشارکت‌های مردمی و امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان با بیان اینکه ۱۸۶ میلیون ریال از سایر مراکز برای این بیماران تخفیف گرفته شد خاطرنشان کرد: در این جلسه تصویب شد چهار بیمار زیرپوشش طرح «سخاوت» و سه بیمار نیز زیر پوشش «طرح مهربانی» قرار گیرند.

وی با اشاره به اینکه در مجموع ۷۱۶ میلیون ریال به بیماران سخت‌درمان مساعدت شد گفت: بیماران گروه هدف مجمع خیرین سلامت همدان بیماران سخت‌درمان مبتلا به سرطان نیازمند بزرگسال، کودکان ناشنوا و کم‌شنوا، کودکان دارای بیماری قلبی، کودکان دارای اختلال رشد، کودکان دارای بیماری حاد چشمی و کودکان دارای شکاف لب و کام نیازمند هستند.

شاکری صفت با بیان اینکه اقدام خیر در نزد خداوند منان بی‌اجر نخواهد ماند افزود: خیرین می‌توانند کمک‌های خود را به مجمع خیرین سلامت بسپارند تا به دست نیازمندان واقعی برسد.

انتهای پیام/۸۹۰۲۶

 

 پیام تسلیت

دکتر حسینعلی شهریاری دبیر کل مجمع خیرین سلامت درگذشت خیر ارجمند حاج فرج الله ممتاز را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است.

  بسم اله الرحمن الرحیم

انا لله و اناالیه راجعون

درگذشت مرحوم «حاج فرج اله ممتاز» خیر ارجمند و نیک اندیش عرصه سلامت شهرستان جهرم موجب تاثر و تأسف فراوان گردید .

این چهره خدوم عرصه سلامت عمر پر برکت خود را در راه مساعدت و بهبود و ارتقای سلامت و احداث واحد‌های بهداشتی و درمانی در منطقه صرف نمود و در این راه از جان و مال خود دریغ نداشت .

اینجانب این مصیبت را به خانواده محترم ، جامعه خیرین سلامت و مردم شریف شهرستان جهرم تسلیت عرض می نمایم .

ازدرگاه خداوند سبحان برای آن فقید سعید رحمت و مغفرت و غفران واسعه الهی تحت عنایات و توجهات ائمه معصومین علیهم السلام و برای بازماندگان و ادامه دهندگان راهش صبر و شکیبایی وطول عمر بابرکت و‌سلامتی با عزت مسئلت مینمایم.

دکتر حسینعلی شهریاری

دبیر کل مجمع خیرین سلامت کشور

۱۰ اسفندماه ۱۳۹۹