مرکزی

عملکرد مجمع خیرین سلامت استان مرکزی در فروردین و اردیبهشت ماه 92

آقای محسن ابدال مدیر عامل مجمع خیرین سلامت استان مرکزی ، گزارش فعالیت های خیرین در ماه های فروردین و اردیبهشت  سال جاری را ارائه داد.

بنا بر همین گزارش وی اظهار داشت : در دو ماهه اول سال 92 با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و چند تن از خیرین ، 3 طرح عملیاتی شده است.

وی اضافه کرد : خیّر محترم آقای مرتضی حیدری با اهداء 120 متر زمین در روستای گاوخانه از توابع شهر اراک ، ساخت یک باب خانه بهداشت را آغاز کرد.

وی افزود : این خیّر تعهد نموده است که ابتدا این خانه بهداشت در زیربنای 80 متر در یک طبقه احداث و سپس توسعه یابد.

وی هزینه ساخت این خانه بهداشت را بالغ بر 500 میلیون ریال برآورد کرد.

ابدال ادامه داد : فرزندان مرحوم داور برای یادبود پدرشان ، مبلغ یک میلیارد و پانصد میلیون ریال را جهت احداث یک باب خانه مرکز بهداشتی درمانی در شهر میلاجرد تعهد نمودند.

وی گفت : این مرکز بهداشت در فاز اول به یادبود مرحوم داور در زمینی به مساحت 200 متر و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی احداث خواهد شد.

مدیرعامل مجمع خیرین سلامت استان مرکزی خاطرنشان ساخت : توسط خیّر محترم آقای بهرام صوفی ، زمینی به مساحت 250 مترمربع در شهر اراک ، انتهای خیابان شهداء صفوی جهت ساخت پایگاه بهداشتی درمانی اهداء کرد .

وی خاطرنشان ساخت : این پایگاه بهداشتی با زیربنایی 205 مترمربع در سه طبقه جمعاً به مساحت 615 مترمربع توسط خود خیّر احداث خواهد شد.

وی هزینه احداث این پایگاه بهداشتی را بالغ بر 3 میلیارد ریال تخمین زده است.

وی با تقدیر و تشکر از همه خیرین ، مردم و مسئولین و اعضای هیئت امناء و هیئت مدیره و دانشگاه علوم پزشکی خواستار مشارکت مردم در رفع کمبودهای درمانی شهرهای این استان شد.

یک میلیارد ریال به بیمارستان تخصصی آیت الله خوانساری اراک اهداء شد

همزمان با شب ضربت خوردن مولی الوحدین حضرت علی (ع) ضیافت افطاری از سوی مجمع خیرین سلامت در بیمارستان تخصصی آیت الله خوانساری اراک برگزار گردید .
بنا به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین سلامت اراک در این مراسم که نماینده ولی فقیه در استان ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و جمعی از خیرین حضور داشتند ، توسط مدیرعامل این مجمع ضمن تقدیر و تشکر از حضور مؤثر خیرین در عرصه سلامت ، گزارشی از فعالیت های مجمع ارائه شد .
در این ضیافت خیرین عزیز کمک هایی را اهداء نمودند .
آقای دکتر محمد رفیعی که قبلاً کمک های شایانی به این مجموعه بیمارستانی نموده بود ، مبلغ 200 میلیون ریال و آقای دکتر ابراهیم حیدری خیر عزیز دیگر نیز مبلغ 800 میلیون ریال به این مرکز اهداء کردند .

افتتاح بخش ccu بیمارستان امام علی (ع) اراک

دومین همایش تجلیل از خیرین عرصه سلامت استان مرکزی تحت عنوان گلواژه های ایثار برگزار شد.

بنا به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین سلامت کشور روز یکشنبه مورخ 22 آبانماه 90 همایش تجلیل از خیرین عرصه سلامت استان مرکزی در سالن پیامبر اعظم (ص) استانداری در شهر اراک با حضور استاندار، نماینده مردم شهر در مجلس، روحانیون، مدیران و جمعی از مسئولین محلی، خیرین و پزشکان برگزار شد.