اهدای سه دستگاه دیالیز از سوی کارکنان نیکوکار شعب بانک کشاورزی گیلان

شنیدن عناوین خبری فوق از هر لحاظ باعث خشنودی است چون علاوه بر اینکه این دستگاه در خدمت مردم محروم مناطق کمتر توسعه یافته کشور قرار می گیرد ، ایثار و گشاده دستی مردم و خیرین کشورمان را به اثبات می رساند . در اصل اینگونه اقدامات خدماتی است در راستای کاهش رنج بیماران که بسیار ارزشمند است .
بنابر این گزارش آقای غنیان ، معاون هماهنگی امور استان های مجمع خیرین سلامت کشور افزود : تعداد دو دستگاه دیالیز با هماهنگی در اسرع وقت در بیمارستان رازی رشت و یک دستگاه نیز در بیمارستان شهید نورانی شهرستان طالش نصب خواهد شد .

بنابر این گزارش روابط عمومی و تبلیغات مجمع خیرین سلامت ، تعداد سه دستگاه دیالیز توسط کارکنان شعب بانک کشاورزی استان گیلان با مشارکت مجمع خیرین سلامت کشور و بنیاد بیماری های خاص خریداری و تحویل دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان شد .
وی افزود بیماران دیالیزی که در این استان با مشکل مواجه بودند ، به همت کارکنان بانک کشاورزی استان با همکاری این مجمع 3 دستگاه دیالیز خریداری و با هماهنگی در رشت و طالش نصب ، راه اندازی و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت .
وی اضافه کرد : با استفاده از تسهیلات ، هزینه تهیه هر دستگاه دیالیز هم اکنون بالغ بر 300 میلیون ریال می باشد .
وی خاطر نشان ساخت : مجمع خیرین سلامت در عرصه سلامت جامعه فعالیت نموده و هم اکنون بر اساس اولویت نیاز کشور به ساخت و ساز و تجهیز مراکز درمانی و بهداشتی در شهر و روستاهای کمتر توسعه یافته می پردازد .
غنیان تأکید کرد : این مجمع با ایجاد 120 دفتر در سراسر کشور و همکاری 20 هزار خیر تاکنون بیش از 800 مرکز درمان در کشور احداث ، بازسازی و تجهیز نموده است .
همین گزارش می افزاید : خیرین عزیز و مردم خوب می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا مشارکت در امور ساخت و ساز و خرید تجهیزات پزشکی حتی بخشی از آن با دفاتر این مجمع در سراسر کشور یا با تلفن های 88545027 و 8 -88543794 ، دورنگار 88545026 در تهران تماس یا به درگاه های www.salamat-charity.com مراجعه کنند .
همچنین هم وطنان نیک اندیش می توانند وجوه اهدایی خویش را به حساب سپهر صادرات با شماره 0106920692007 بنام مجمع خیرین سلامت واریز و تصویر فیش را با قید نوع مصرف و نیت خود به دفتر مجمع واقع در تهران خیابان سهروردی شمالی ، نبش خیابان شهید قندی غربی ، پلاک 20 ارسال یا به شماره تلفن فوق اطلاع رسانی نمایند .