ورود ثبت نام

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

کرمانشاه

مجمع خیرین سلامت استان کرمانشاه برای رفع مشکلات نیازمندان گام می بردارد

مدیرعامل مجمع خیرین سلامت استان کرمانشاه، اعضای این مجمع را خادمین بخش سلامت معرفی کرد که به گفته وی، بدنبال تعامل با مردم، در جهت رفع مشکلات بخش سلامت بویژه برای نیازمندان گام بر می دارند.

اهد ای یک دستگاه ساختمان دو طبقه به امر سلامت جامعه

 

شش دانگ یک دستگاه ساختمان دو طبقه در کرمانشاه از سوی یک خیر توسط مجمع خیرین سلامت به دانشگاه علوم پزشکی این شهرستان تحویل شد .

 

بنا به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی مجمع خیرین سلامت آقای محمدتقی محمودیان مدیرعامل این مجمع در استان کرمانشاه طی گزارش اعلام کرد : در اردیبهشت ماه سال جاری خیر محترم سرکارخانم دکتر ناهید صنیعی با هماهنگیهای به عمل آمده
شش دانگ یکدستگاه ساختمان دو طبقه در کرمانشاه را بنام دانشگاه علوم پزشکی نمود .

 

آقای محمودیان در این گزارش آمده است این مکان جهت ایجاد مرکز بهداشتی و درمانی شهری به نیات این خیر اهداء شده است .

 

وی گفت : ارزش ریالی این واحد ساختمانی بالغ بر هفت میلیارد ریال برآورد شده است .

 

مدیرعامل مجمع خیرین سلامت استان کرمانشاه نیز از همه خیرین تشکر کرد .

 

مرکز بهداشتی درمانی مرحوم سید خدا مراد موسوی در کرمانشاه مورد بهره برداری قرار گرفت

بنا به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین سلامت کرمانشاه ، پایگاه بهداشتی درمانی مرحوم سید خدا مراد موسوی در تاریخ 92/2/18 افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت .

بنا بر همین گزارش در این مراسم جمعی از اهالی و خیرین همچنین ریاست دانشگاه علوم پزشکی و تنی چند از مسئولین بهداشت و سلامت ، معاون سیاسی امنیتی فرمانداری و خانواده مرحوم موسوی حضور داشتند .

کلنگ احداث اقامتگاه همراه بیمار (همراه سرا) در کرمانشاه به زمین زده شد

آقای سیّد رضا نیّری مشاور وزیر بهداشت و دبیرکل مجمع خیرین سلامت به همراه هیئتی مرکب از مسئولان این مجمع به منظور شرکت در همایش خیرین به استان کرمانشاه سفر کرد .

بنا به گزارش روابط عمومی و تبلیغات مجمع خیرین سلامت روز شنبه مورخ 92/2/7 مراسم باشکوهی در سالن اجتماعات بیمارستان 515 تختخوابی امام رضا (ع) کرمانشاه برگزار شد .

دو قطعه ملک به دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اهدا گردید

طی ماه جاری دو قطعه ملک یکی مسکونی و دیگری اداری توسط مجمع خیرین سلامت به دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اهداء شد .
مطلب فوق را آقای سیدرضا نیری دبیرکل مجمع خیرین سلامت کشور در جلسه هفتگی اعلام کرد.
بنا به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی مجمع خیرین سلامت ، در این جلسه که چندی از مدیران استان ها حضور داشتند ، آقای نیری مشاور وزیر بهداشت با تقدیر از همه مردم خوب و خیرین گفت : یک قطعه زمین به مساحت 1947 مترمربع واقع در سه راه سیلو شهر کرمانشاه با همت و تلاش مجمع خیرین سلامت بنام دانشگاه علوم پزشکی این شهرستان گردید .

خانم نیکو رزم ، بانوی نیک اندیش کرمانشاهی

تاریخ مملکت اسلامی ما ایران عزیز سرشار از محبت و عاطفه بوده و هست و در تاریخ این سرزمین پاک  هر گاه دردمندی دل خسته و تن آزرده دست استمداد بر آستان الهی به آسمان برده امداد سپید ولایی منادی صلح و سلامت را مرحم زخم ها و آرامش بخش جانش یافته است .

این بار نیز با اندیشه والای بانویی نیکوکار با الگو گرفتن از خانم حضرت فاطمه زهراء (س) با ایثار مال در عرصه سلامت نامی نیک و ماندگار بر جای گذاشت .اینگونه حرکتها یادآور و استمرار اخلاص رزمندگان و ایثار شهداء و جانبازان در راه جهاد با کفر است .