کرمان

مشکلات بهداشتی درمانی شهرستان بم بررسی شد

طی جلسه ای با حضور دکتر کردان ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهرستان بم و حجت الاسلام و المسلمین غضنفری نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولین بهداشت این شهرستان در تهران مشکلات درمانی بهداشتی مورد دقت قرار گرفت .
بنا به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی مجمع خیرین سلامت این جلسه در تهران با آقای سید رضا نیری مشاور وزیر بهداشت و دبیرکل مجمع خیرین سلامت برگزار شد .

افتتاح پایگاه بهداشتی شهرک صنعتی کرمان

روز شنبه مورخ 92/1/31 مرکز بهداشتی شهرک صنعتی کرمان در مراسمی با حضور سید رضا نیری مشاور وزیر بهداشت و بهنام سعیدی  فرماندار کرمان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت .

بنا به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی مجمع خیرین سلامت در این آئین نیز دکتر عبدالرضا صالحی رئیس دانشگاه علوم پزشکی و دکتر پورابراهیمی مدیرعامل مجمع خیرین سلامت کرمان و دیگر مسئولان استان و جمعی از خیرین حضور داشتند .

کلنگ احداث درمانگاهی در کرمان زده شد

در روز پنج شنبه ، 24 فروردین ماه 1391 کلنگ احداث یک درمانگاه بهداشتی در شهرک صنعتی کرمان به زمین زده شد .
مطلب فوق را مدیرعامل مجمع خیرین سلامت استان کرمان عنوان کرد. بنا به گزارش دریافتی ، این مراسم که به مناسب هفته سلامت و با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری و جمعی از دیگر مسئولین استان برگزار گردید .
این درمانگاه به مساحت 280 متر مربع در زمینی به ابعاد900 متر مربع در یکی از مناطق کمتر توسعه یافته استان (شهرک صنعتی) به زمین زده شد . هزینه خرید زمین ، ساخت و تکمیل درمانگاه طبق وصیت خیّر محترم زنده یاد جناب آقای غلامرضا رشیدی رنجبر تامین گردیده است .
مدیر عامل مجمع خیرین استان در ادامه افزود : از سوی یک خیّر محترم نیز یک باب ساختمان در یکی از نقاط مرغوب کرمان به مساحت 350 متر مربع جهت امور درمانی اهدا گردیده که با رایزنی انجام شده با دانشگاه علوم پزشکی و دانشکده دندان پزشکی استان مقرر گردید که یک کلینیک دندان پزشکی جهت رفع نیاز مردم منطقه ، احداث گردد.
سلامتی این خیرین و خانواده محترمشان و همچنین شادی روح درگذشتگان ایشان را از خداوند خواستاریم.