شبستر

فعاليت های مجمع خيرين سلامت شهرستان شبستر در هفته سلامت

حسن آقاخانی پروین ، فعالیت های مجمع خیرین سلامت شهرستان شبستر را در هفته سلامت اعلام کرد :

مدیرعامل مجمع خیرین سلامت شبستر طی مصاحبه ای ، گزارش فعالیت های این مجمع را در هفته سلامت سال جاری اعلام کرد .

بنا به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین سلامت شبستر وی گفت : این مجمع با حضور در کلیه برنامه ها و مشارکت جدی در برگزاری آن اقداماتی انجام داده است .

وی اضافه کرد : با هماهنگی به عمل آمده ، رئیس مرکز بهداشت شبستر در نماز جمعه این هفته شرکت نموده و در خصوص مطالب بهداشتی و فعالیت های خیرین سلامت ، توضیح داد .

آقای آقاخانی گفت : همکاری در برگزاری مسابقات ورزشی و فراهم آوردن امکانات رایگان جهت استفاده عموم مردم در برنامه های پزشکی از دیگر فعالیت های فوق برنامه این دفتر در این هفته بوده است .

مدیرعامل مجمع خیرین سلامت شبستر خاطرنشان ساخت : با تشکیل یک کاروان یکصدنفری متشکل از اعضای هیئت امناء و هیئت مدیره و خیرین از جمله امام جمعه محبوب شهر ، فرماندار ، شهردار و دیگر مسئولین دلسوز به دیدار حضرت آیت الله شبستری ، امام جمعه تبریز حاضر شده و گزارش فعالیت های خویش را ارائه دادیم .

وی بیان داشت : نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی با تقدیر از همه خیرین ، از خدمات مجمع خیرین سلامت در شبستر با ابراز رضایت کامل ، تشکر کرد .

وی بیان داشت در این دیدار ، آیت الله شبستری با تأکید بر کار خیر و فضیلت این امور گفت : به حمد الله مجمع خیرین سلامت شبستر فعالیت خوبی دارد .

وی در خصوص رسیدگی به زلزله زدگان هریس در سال 91 گفت : با هماهنگی به عمل آمده ، مقدمات ساخت یک خانه بهداشت در روستای نهند فراهم آمده است .

وی همچنین از همکاری و مشارکت خوب خیرین بویژه مسئولان شهر به ویژه امام جمعه ، فرماندار شهرستان شبستر و آقای دکتر حسن امین لو تقدیر و تشکر به عمل آورد .

عمل جراحی لاپاراسکوپی برای اولین بار در شبستر انجام شد

 

 

 

 

بنا به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین سلامت شهرستان شبستر ، برای اولین بار عمل جراحی لاپاراسکوپی در بهمن ماه 1391 ، با موفقیت انجام شد.

بر اساس همین گزارش آقای حسن آقاخانی پروین ، مدیر عامل مجمع خیرین سلامت شبستر در گفتگویی کوتاه اظهار داشت : این عمل به جهت جراحی کیسه صفرای یکی از بیماران این شهرستان و با استفاده از لیزر در بیمارستان 96 تختخوابی شبستر انجام گرفت که نتیجه آن نیز کاملا رضایت بخش است.

وی خاطر نشان ساخت : امکانات و تجهیزات این عمل به همت خیرین عزیز تهیه و در اختیار کادر پزشکی قرار گرفته بود.

وی اضافه کرد : این عمل توسط پزشک متعهد ، آقای دکتر طاها عنبرا و همکاری تیم پزشکی و خیرین سلامت انجام و امید داریم در آینده نزدیک با همت دلسوزان و متخصصان امر ، عمل های جراحی در رشته های عمومی مثل جراحی تیروئید و پاراتیروئید و تمام عمل های جراحی دستگاه گوارش ، اطفال ، پوست و غیره در این شهرستان انجام پذیرد.

وی افزود : ان شاءالله عمل آدنوم پاراتیروئید که در کمتر شهرهایی از کشور انجام می شود ، بزودی در این شهرستان ، امکان پذیر خواهد شد.

مدیر عامل مجمع خیرین سلامت شهرستان شبستر تاکید کرد : این مجمع با همت مردم و خیرین عزیز ، همت خود را در رفع مشکلات درمانی و بهداشتی مردم معطوف و برای رفاه حال بیماران قصد دارد کلیه امکانات پزشکی را برای همشهریان خود فراهم آورد.

وی با تقدیر و تشکر از همه خیرین که تاکنون این مجمع را یاری کردند از مردم خواست برای بهره مندی بیماران از این امکانات ، با مجمع خیرین سلامت همکاری نمایند.