دزفول

تقدیر مجمع خیرین سلامت دزفول از پزشک خیّر

به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین سلامت دزفول دکتر علیرضا مجدی نسب رئیس هیئت مدیره و کاظم اردو مدیرعامل مجمع خیرین سلامت دزفول با حضور در مطب پزشک خیّر دکتر عبدالمحمد کردنژاد از اقدامات خیرخواهانه ایشان قدردانی نمودند.
این پزشک متخصص قلب و عروق با احداث خانه بهداشت در روستای چغاسرخ و تقلیل هزینه های ویزیت و خدمات درمانی مطب خود باب خیری را در مقابله با تحریم ها و کمک به اقشار آسیب پذیر آغاز نموده است.

افرادی که با سلاح خدمت به جنگ اقتصادی می روند

درحالیکه دشمن جنگ اقتصادی خود را علیه ملت ایران آغاز کرده است هستند افرادی که در هر شغل و مقام با سلاح خدمت به میدان جنگ اقتصادی می روند تا شاید بتوانند بخشی از فشارهای اقتصادی مردم را بکاهند.

به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین سلامت دزفول در شرایطی که دشمن سنگین ترین فشارها و تحریم های اقتصادی را علیه کشور ما وضع کرده چه خوب است هر کدام از ما برای کاستن مشکلات مردم گامی هرچند کوتاه برداریم؛ کالاهای مورد نیاز مردم را احتکار نکنیم و به ارائه خدمات با قیمت حتی کمتر از نرخ مصوب بپردازیم.

کلید هشتمین پایگاه سلامت خیرساز به رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول اهداء گردید

همزمان با جشن نیمه شعبان خجسته میلاد فرخنده امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف کلید هشتمین پایگاه سلامت خیر ساز به رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول اهدا گردید.

به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین سلامت دزفول این پایگاه سلامت در زمینی به مساحت 450 متر مربع و 700 متر زیربنا به همت مرحوم شادروان حاج حسین حکمت و با مدیریت مجمع خیرین سلامت دزفول احداث و آماده بهره برداری گردیده است.