•  

    تماس با ما

    71149000 (98+)

  •  

    ایمیل

    info@salamat-charity.ir

تقدیر مجمع خیرین سلامت دزفول از پزشک خیّر

به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین سلامت دزفول دکتر علیرضا مجدی نسب رئیس هیئت مدیره و کاظم اردو مدیرعامل مجمع خیرین سلامت دزفول با حضور در مطب پزشک خیّر دکتر عبدالمحمد کردنژاد از اقدامات خیرخواهانه ایشان قدردانی نمودند.
این پزشک متخصص قلب و عروق با احداث خانه بهداشت در روستای چغاسرخ و تقلیل هزینه های ویزیت و خدمات درمانی مطب خود باب خیری را در مقابله با تحریم ها و کمک به اقشار آسیب پذیر آغاز نموده است.

افتتاح پایگاه سلامت حاجیه خانم قلمبر در دزفول

به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین سلامت دزفول همزمان با ولادت حضرت زهرا (س) پایگاه سلامت حاجیه خانم کبری قلمبر در دزفول افتتاح و بهره برداری رسید.
ادامه مطلب...

افرادی که با سلاح خدمت به جنگ اقتصادی می روند

درحالیکه دشمن جنگ اقتصادی خود را علیه ملت ایران آغاز کرده است هستند افرادی که در هر شغل و مقام با سلاح خدمت به میدان جنگ اقتصادی می روند تا شاید بتوانند بخشی از فشارهای اقتصادی مردم را بکاهند.

به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین سلامت دزفول در شرایطی که دشمن سنگین ترین فشارها و تحریم های اقتصادی را علیه کشور ما وضع کرده چه خوب است هر کدام از ما برای کاستن مشکلات مردم گامی هرچند کوتاه برداریم؛ کالاهای مورد نیاز مردم را احتکار نکنیم و به ارائه خدمات با قیمت حتی کمتر از نرخ مصوب بپردازیم.

ادامه مطلب...

کلنگ دو پایگاه سلامت خیر ساز در شمس آباد دزفول به زمین زده شد

به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین سلامت دزفول کلنگ دو پایگاه سلامت خیر ساز در شمس آباد دزفول به زمین زده شد

ادامه مطلب...