خوزستان

مجمع خیرین سلامت جنوب غرب خوزستان راه اندازی شد

 

 مجمع خیرین سلامت جنوب غرب خوزستان با هدف برقراری ارتباط، ایجاد تعامل پایدار و فراهم آوردن بستر مناسب برای ایفای نقش خیرین در کمک به نظام سلامت کشور با ضوابط مشخص فعالیت خود را آغاز کرد.

 

 به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین سلامت کشور، قائم مقام مشارکت‌های اجتماعی دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت:در نشست تعیین اعضای مجمع خیرین سلامت منطقه، هفت نفر به عنوان اعضای اصلی مجمع و دو نفر به عنوان اعضای علی البدل این مجمع انتخاب شدند.

راشین علیزاده افزود:در این نشست همچنین دو بازرس اصلی و دو بازرس علی البدل با نظر اعضای مجمع معیین شدند.

وی اظهار داشت: خیرین سلامت آبادان، شادگان و خرمشهر با تایید فرماندار ویژه آبادان و امام جمعه شهرستان به عنوان هیات امنای مجمع خیرین منطقه به مجمع خیرین سلامت کشور معرفی شدند.

علیزاده گفت:با توجه به نیاز به راه اندازی بخش مراقبت های ویژه نوزادان در شهرستان های آبادان و خرمشهر، تجهیز این بخش جدید در بیمارستان آیت الله طالقانی آبادان از سوی یکی از نیکوکاران خوزستانی صورت می گیرد. 

قائم مقام مشارکت های اجتماعی دانشکده علوم پزشکی آبادان اضافه کرد:با راه اندازی بخش ویژه مراقبت های نوزادان در آبادان، از اعزام کودکان نیازمند به بخش مراقبت های ویژه به اهواز جلوگیری می شود. 

شهرستان های آبادان، خرمشهر، شادگان، ماهشهر و هندیجان از خدمات بهداشتی و درمانی دانشکده علوم پزشکی آبادان بهره می گیرد.

اهدای دستگاه دیالیز برای استان خوزستان

یکی از هم وطنان عزیزمان وقتی از نیاز بیماران دیالیزی در شهرستان شوشتر در استان خوزستان مطلع شد اقدام به حل این موضوع نمود .
بنـا به گـزارش روابـط عمـومی و تبلیغـات مجمـع خیـرین سـلامت بدنبال اطلاع  از نیاز دستگاه دیالیز در شوشتر آقای حسن رئیسی قاسمی ساکن تهران طی تماس تلفنی با مجمع جهت حل این مشکل مبلغ یکصد میلیون ریال در این خصوص اهداء نمود .