خراسان رضوی

درمانگاه تخصصی فاطمه‌الزهرا (س) در کاشمر راه‌اندازی شد

بنا به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین سلامت به نقل از  خبرگزاری فارس از کاشمر، عباس عربی واقف این بنای خیر ظهر امروز در آیین واگذاری و تحویل این واحد مسکونی که با حضور امام جمعه، فرماندار، مدیرعامل مجمع خیرین سلامت استان و جمعی از خیرین سلامت شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: خوشحالم توانستم با این قدم کوچک توصیه پدرم که برگرفته از دستورات دین مبین اسلام بود را اجرا کنم. این واقف خیراندیش با تاکید بر اینکه باید زمینه و زیرساخت‌های لازم برای احیای سنت‌های حسنه که دین اسلام همه مسلمانان را به آن سفارش کرده فراهم شود، یادآور شد: با توجه به اینکه مرحوم پدرم همواره سفارش می‌کردند که آنچه در اختیار دارید طوری برنامه‌ریزی کنید تا پس از شما در اختیار دیگران برای استفاده قرار گیرد این منزل مسکونی را از این بابت وقف کردیم. گزارش فارس حاکی است عباس عربی در وقف‌نامه خود 6 دانگ یک باب منزل دارای پلاک ثبتی شماره فرعی 19 اصلی 2376 که دارای سند رسمی با تمام متعلقات و منضمات شامل دو امتیاز 15 و 25 آمپری برق، دو خط تلفن و یک امتیاز آب و یک امتیاز گاز منصوبه را به ارزش تقریبی 11 میلیارد ریال با عنوان کلینیک تخصصی حضرت فاطمه الزهرا (س) برای انجام کار درمان و مداوای بیماران مستمند و بی‌بضاعت در درجه اول و همچنین سایر بیماران و به عنوان مرکز و محل درمان بیماران با تعرفه‌های دولتی به شبکه بهداشت و درمان کاشمر واگذار کرد.

کمک 1000 میلیون ريالي جانباز قطع نخاع جهت ساخت بخش CCU بيمارستان وليعصر بردسكن


مدیر عامل مجمع خیرین سلامت شرستان بردسکن گفت : جانباز عزیزمان حاج محمد هنرور مبلغ 1000 میلیون ريال جهت ساخت بخش سی سی یو بیمارستان ولی عصر (عج) اهداء نموده اند که اسکلت این پروژه به اتمام و مراحل سقف آن در حال اجرا است.

کمک 2000 میلیون ريالي خير بردسكني مقیم لندن برای ساخت بخش دیالیز

مدیر عامل مجمع خیرین سلامت شرستان بردسکن گفت : آقای حسن نعیمی شهروند بردسکنی مقیم لندن مبلغ 2000 میلیون ريال بابت ساخت بخش دیالیز بیمارستان ولی عصر( عج ) اهداء نمودند. که عملیات ساخت آن شروع و تا کنون فنداسیون،اسکلت آهن و سقف آن اجرا شده است.