چهارمحال و بختیاری

آيين كلنگ زني مركز بهداشتي درماني سودجان از توابع استان چهار محال و بختیاری

به گزارش روابط عمومي مجمع خيرين سلامت استان چهارمحال و بختياري ، كلنگ زني مركز بهداشتي درماني شهر سودجان ، شنبه ۹۵/۲/۲۵ باحضور خير محترم جناب آقاي محمد علي ابري و همراهان از تهران و جمعي از مسئولين استاني در محل فعلي اين مركز برگزار گرديد .
لازم به ذكر است  اين مركز بهداشتي درماني در ۷۲۰ مترمربع ساخته خواهد شد كه عمليات احداثي آن بلافاصله پس از انجام مراسم كلنگ زني آغاز  گرديد .
 

كلنگ زني يكصد و پانزدهمين پروژه بهداشتي درماني مجمع خيرين سلامت استان چهار محال وبختیاری

 

 

 

 

 

 

عباس قادري مدير عامل مجمع خيرين سلامت استان  چهار محال و بختیاری با گراميداشت اعياد مبارك شعبانيه از كلنگ زني يكصد وپانزدهمين واحد بهداشتي درماني اين مجمع با عنوان مركز سلامت جامعه شهر سودجان از توابع شهرستان شهركرد با زير بنايي بالغ بر ۷۲۰ مترمربع با مشاركت و حضور نيك انديشان محترم آقايان مهندس محمود رجايي و محمد علي ابري از تهران در تاريخ ۹۵/۲/۲۵ خبر داد

 

 

 

 

 

 

 

 

خیری در چهارمحال و بختیاری 600 متر زمین اهدا کرد

 

به گزارش  مجمع خیرین سلامت چهارمحال و بختیاری؛ عباس قادری گفت: این خیر زمین اهدایی را برای ساخت پایگاه بهداشتی سرچشمه درشهرکرد اختصاص داده است.

وی با اشاره به آغاز ساخت پایگاه بهداشتی سرچشمه در شهرکرد، افزود: برای تکمیل این مجموعه چهار میلیارد و500 میلیون ریال اعتبار نیاز است.

وی بیان کرد: پیش بینی می شود این پایگاه تا سال آینده به بهره برداری برسد.

 

ساخت دو مرکز خیری بهداشت و درمان در چهارمحال و بختیاری اغاز شد

 

   

ساخت دو مرکز خیری بهداشت و درمان در چهارمحال و بختیاری اغاز شد

   به گزارش خبرگزاری صدا و سیما رئیس دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری گفت دو خیر برای ساخت این مراکز بهداشتی و درمانی 4 خبر داد.

دکتر هاشم زاده افزود : علی اقا رئیسی برای ساخت پایگاه اورژانسبا 180 متر مربع زیر بنا 1میلیارد ریال و دکتر کریم هوشمند برای ساخت مرکز بهداشتی و درمانی منطقه سرچشمه های شهرکرد، با 300متر مربع زیر بنا 3میلیارد ریال هزینه می کنند.

وی پیش بینی کرد این مراکز تا پایان سال اینده به بهره برداری خواهند رسید.

مجمع خیرین سلامت چهارمحال و بختیاری رتبه نخست ساخت مراکز بهداشتی درمانی کشور را دارد

 

در شش سال گذشته یکصد مرکز بهداشتی و درمانی به همت خیران در این استان ساخته شده است.

کلینیک بیماران خاص چهارمحال وبختیاری به بخش قلب وعروق تجهیز می شود

مدیرعامل مجمع خیرین سلامت چهارمحال و بختیاری از موافقت مسوولان دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی و درمانی استان برای اختصاص یک طبقه از کلینیک خیری بیماران خاص استان به بیماران قلبی وعروقی خبرداد