•  

    تماس با ما

    71149000 (98+)

  •  

    ایمیل

    info@salamat-charity.ir

۳۰ پروژه حوزه بهداشت و درمان با کمک خیران احداث می‌شود

 

مدیر عامل مجمع خیرین سلامت خراسان‌جنوبی گفت: ساخت مرکز خدمات جامع سلامت اسدیه یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان هزینه دارد.

سید محمود حسینی  اظهار  داشت: یکی از برنامه‌های مجمع خیرین سلامت توجه ویژه به شهرستان‌های مرزی خراسان‌جنوبی است که از این رو در شهرستان‌ها و روستاهای مرزی پروژه‌های بسیار خوبی در حال احداث و یا به بهره‌برداری  رسیده است.

مدیر عامل مجمع خیرین سلامت خراسان‌جنوبی و معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند بیان کرد: به عنوان مثال در شهرستان زیرکوه در شاهرخت یک پایگاه اورژانس با همکاری خیرین احداث کردیم که یکی از مرزی‌ترین نقاط خراسان‌جنوبی است.

حسینی ادامه داد: برای پایگاه اورژانس شاهرخت حدود ۲۰۰ میلیون هزینه کردیم و در روستاهای اطراف همان منطقه نیز یک خانه بهداشت به مبلغ ۱۹۰ میلیون تومان احداث شد.

وی افزود: در حال حاضر در شهرستان اسدیه پروژه ساخت مرکز خدمات جامع سلامت را در دست داریم که ساخت آن حدود یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان هزینه دارد که امیدواریم در ارتقاء شاخص‌های سلامت در آن منطقه مؤثر باشد.

مدیرعامل مجمع خیرین سلامت خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه مرکز خدمات جامع سلامت شهری  اسدیه ۵۰۰ متر زیربنا دارد، گفت: این پروژه با همکاری و مشارکت دانشگاه علوم پزشکی و خیرین در حال احداث است.

حسینی اظهار کرد: احداث یک پایگاه بهداشتی و درمانی در طبس مسینا در حدود ۲۵۰ متر با مشارکت دانشگاه، احداث یک مرکز جامعه سلامت در روستای خان و احداث یک پایگاه بهداشتی درمانی در قهستان از دیگر پروژه‌های خیرساز حوزه سلامت و درمان در خراسان‌جنوبی است.

وی بیان کرد: در منطقه قهستان یک پایگاه اورژانس ساخته‌ایم که آماده افتتاح و بهره‌برداری هم استانی‌ها است.

مدیر عامل مجمع خیرین سلامت خراسان‌جنوبی یادآور شد: تعدادی از پروژه‌ها آماده بهره‌برداری است که در فرصت مناسب با حضور خود خیرین به صورت رسمی به افتتاح می‌شود.