•  

    تماس با ما

    71149000 (98+)

  •  

    ایمیل

    info@salamat-charity.ir

 

پورناجی گفت: بیمارستان ۵۵۰ تختخوابه فوق تخصصی کودکان «مردانی آذر» با زیربنای ۵۸ هزار و ۵۰۰ مترمربع در تبریز به همت مجمع خیرین سلامت استان در حال ساخت است.

به گزارش خبرگزاری شبستان ،‌ مجید پورناجی، مدیرعامل مجمع خیرین سلامت آذربایجان‌شرقی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه این مجمع در سال 1389 تاسیس شده است، اظهار داشت: از جمله اهداف این موسسه تلاش برای شناسایی، هدایت و جذب خیران بخش سلامت و همچنین برنامه ریزی به منظور تبلیغات و فرهنگ سازی برای جذب خیران و کمک های مردم جهت ارتقای سلامت است.

 

وی با بیان اینکه بیش از 350 خیر عضو این مجمع هستند، ادامه داد: احداث، تکمیل، ترمیم، تجهیز و همیاری در امر مراکز بهداشتی و درمانی مورد تایید دانشگاه علوم پزشکی تبریز از دیگر اهداف این مجمع می باشد.

 

وی ادامه می دهد: 67 هزار و 500 متر مربع از مراکز درمانی استان به ارزش بیش از 200 میلیارد تومان با همکاری و همیاری خیران توسط این مجمع احداث شده است.

 

پورناجی با اشاره به برخی اقدامات عمرانی که به همت این مجمع انجام شده، یادآور شد: بیمارستان 550 تختخوابه فوق تخصصی کودکان «مردانی آذر» نیز با زیربنای 58 هزار و 500 مترمربع در تبریز در حال ساخت است.

 

وی تصریح کرد: همچنین دی کلینیک شهر ممقان با زیربنای یک هزار و 500 متر مربع به اتمام رسیده و بخش همودیالیز بیمارستان آیت الله کوه کمری مرند با زیر بنای یک هزار و 400 متر مربع ساخته شده که هم اکنون در حال استفاده است.

 

مدیرعامل مجمع خیرین سلامت آذربایجان‌شرقی اظهار داشت: احداث کلینیک تخصصی با زیربنای 2 هزار و 700 متر مربع در موحطه بیمارستان طالقانی تبریز در حال اتمام است.

 

وی افزود: خیران برای تجهیز بخش های مختلف بیمارستانی، مراکز درمانی و بهداشتی استان نیز فعالیت قابل توجهی دارند که می توان به خرید 2 دستگاه آمبولانس، 133 دستگاه دیالیز، دستگاه سونوگرافی و 34 تخت بیمارستانی اشاره کرد.

 

پورناجی خاطرنشان کرد: شهروندان می توانند کمک های نقدی خود برای ارتقای بخش سلامت آذربایجان شرقی را به شماره حساب های 0105451261009 نزد بانک ملی و 0110217651002 نزد بانک صادرات واریز کنند.